Geheel appartement

‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden

Fotogalerie voor ‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden

Een houten terras met een zwembad, een ligstoel en uitzicht op een heuvelachtig landschap in de zonsondergang.
Een terras buiten met een tafel en stoelen, een pergola en uitzicht op het landschap.
Een moderne keuken met een eethoek, met een magnetron, kastjes en een schilderij aan de muur.
Een slaapkamer met een bed, een bureau met een televisie, een raam met gordijnen en uitzicht op buiten.
Een gang met een open deur die leidt naar een eetgedeelte, een houten bureau met een televisie, en een schilderij aan de muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 382
inclusief belastingen en toeslagen
9 nov - 10 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden

  • Het vakantieappartement Casal De' Matti - Casa Margot ligt in Poggibonsi en is de ideale plek voor een ontspannen uitje. De woning van 70 m² beschikt over een woonkamer met slaapbank voor 2 personen, een keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt plaats aan 6 gasten. Jullie profiteren van snelle wifi (geschikt voor videogesprekken) met een aparte werkplek voor thuiswerken, een tv, vloerverwarming en -koeling, en een wasmachine. Buiten genieten jullie van een privéruimte met tuin, balkon en barbecue.



    Er is een parkeerplaats op het terrein en gratis parkeren op straat mogelijk. Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan. Roken en feesten zijn niet toegestaan. De accommodatie beschikt over een handig automatisch inchecksysteem.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Poggibonsi. Bezoek Archeodromo di Poggibonsi en Fortezza di Poggio Imperiale, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Natuurreservaat Castelvecchio en Alta Val d'Elsa Rivierpark. Osservatorio Polifunzionale del Chianti en Terre di Vini zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Poggibonsi
Meer appartementen in Poggibonsi
Kaart
Poggibonsi

In de buurt

  • Een heldere rivier met een waterval, omringd door dicht groen bos.
    Alta Val d'Elsa Rivierpark
    9 min. rijden - 7.5 km
  • Castello della Magione
    6 min. rijden - 4.3 km
  • Kerk van San Lorenzo
    8 min. rijden - 6.5 km
  • Archeodromo di Poggibonsi
    8 min. rijden - 5.8 km
  • Fortezza di Poggio Imperiale
    8 min. rijden - 5.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Poggibonsi-San Gimignano - 12 min. rijden
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 59 min. rijden

Restaurants

  • Geb Grill E Bar
    8 min. rijden
  • Frangipane Dessert Bar
    9 min. rijden
  • Pizzeria del Borgaccio
    8 min. rijden
  • Antica Osteria di Bazzino
    8 min. rijden
  • Tingel tangel
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt ‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij ‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden?

Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij ‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 382, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij ‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij ‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij ‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat ‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden?

Dit appartement in Poggibonsi ligt op 10 km afstand van Kerk van San Lorenzo, Archeodromo di Poggibonsi en Fortezza di Poggio Imperiale. Ook Alta Val d'Elsa Rivierpark en Casa Vinicola Luigi Cecchi liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over ‘Matti - Margot’ Apartment with Private Garden

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Unos días en el mejor entorno y la mejor casa.

Pros: El entorno y lo cuidada que estaba la casa. Cons: Nada negativo.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This was a modern, like-new apartment on the ground floor of a house. It seems there was a family - probably the owner of our unit - above us, but we never saw them or heard them. The house stood on a hill surrounded by vineyards. The view was awesome in every direction!
2 nachten verbleven in september 2025