Beleef een harmonieuze vakantie in dit charmante appartement met uitzicht op zee.
Deze lichte en praktisch ingerichte vakantiewoning biedt je de mogelijkheid om met z'n tweeën te genieten van een zonnige strandvakantie. Plan je activiteiten tijdens ontspannen maaltijden en maak het jezelf gemakkelijk op de bank met een boek of een bordspel na een lange dag.
s Ochtends kun je ontbijten op je terras en je blik laten dwalen over de nabijgelegen zee. s Avonds is het de ideale plek voor een glas wijn bij zonsondergang.
Wandel naar het nabijgelegen kiezelstrand en neem een duik in het kristalheldere water. Wandel in het Biokovo gebergte en geniet van het adembenemende panoramische uitzicht over de Adriatische Zee en de omliggende eilanden. Bezoek charmante kustplaatsjes zoals Brela of Baka Voda, wandel langs de promenades, proef verse zeevruchten in plaatselijke taverna's en proef regionale wijnen. Voor degenen die geïnteresseerd zijn in cultuur is een dagtocht naar Split, waar je het paleis van Diocletianus kunt verkennen, of naar Dubrovnik om de historische oude stad te bekijken, zeker de moeite waard.
dit appartement bevindt zich in Blato, een wijk in Podgora, en ligt bij de zee. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Stari Grad Vlakte en Vuurtoren Sucuraj. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Veerhaven van Drvenik en Haven van Podgora. Bekijk onze reisgids voor Podgora
Zijn huisdieren welkom bij Cozy apartment in Zivogosce with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy apartment in Zivogosce with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy apartment in Zivogosce with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy apartment in Zivogosce with WiFi?
Dit appartement ligt in Blato, op 15 km afstand van Veerhaven van Drvenik, Stari Grad Vlakte en Strand van Podgora. Ook Vuurtoren Sucuraj en Haven van Podgora liggen op 20 km afstand.