Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
The Pensacola Beach Resort bevindt zich in Villa Sabine, een wijk in Pensacola Beach, en ligt aan het strand. Bezoek Fort Pickens, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Stranden van Pensacola Beach en Opal Beach. Water Warrior en Wall South zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals kajakken of duiken of beleef avonturen zoals tokkelen en het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Pensacola Beach
165 Fort Pickens Road, Pensacola Beach, FL, 32561
In de buurt
Stranden van Pensacola Beach
1 min. wandelen - 0.0 km
Pensacola Beach Pier
6 min. wandelen - 0.6 km
Casino Beach
6 min. wandelen - 0.6 km
Portofino Boardwalk
11 min. wandelen - 1.0 km
Quietwater Beach
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Pensacola Station - 24 min. rijden
Pensacola, FL (PNS-Pensacola Intl.) - 25 min. rijden
Restaurants
Crabs We Got 'em!
12 min. wandelen
Flounder's Chowder House
13 min. wandelen
Hilton
17 min. wandelen
Circle K
14 min. wandelen
Holiday Inn Resort Pensacola Beach
18 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Pensacola Beach Resort
Hotel met een chique stijl niet ver van Stranden van Pensacola Beach
The Pensacola Beach Resort ligt vlak bij Pensacola Beach Pier en biedt gasten een poolbar, een terras en shoppen ter plaatse. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand, dineren aan zee en volleybal op het strand. Het plaatselijke restaurant met Amerikaanse gerechten, Windrose, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en conferentieruimte.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), snelle uitcheckservice en bagageopslagruimte
Conciërgeservice, een feestzaal en geldautomaat/bankservice
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief de ligging bij het strand, het zwembad en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 161 kamers zorgen voor veel comfort dankzij luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, bovenop voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid en de grootte van de kamers in deze accommodatie.
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: USD 10 tot 30 voor volwassenen en USD 10 tot 30 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Windrose
Dingen om te doen
Beachvolleyballen
Buitenzwembad
Surfen/bodyboarden
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Reisbedje
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Portier
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
155 vierkante meter aan conferentieruimte
2 vergaderruimtes
Buiten
Aan de baai
Aan het strand
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Handgreep naast het toilet
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Luisterhulpmiddelen
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Trapleuningen
Valetparkeren voor voertuigen met een rolstoel
Visuele alarmen in de gangen
Meer
1 gebouw
7 etages
Feestruimte
Gebouwd in 2010
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 55 inch met kabelzenders
iPod-dock
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Gratis lokale gesprekken
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 11 november tot 01 maart:
De bar/lounge
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 17.00 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 50.00 per accommodatie per dag
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer USD 10–30 voor volwassenen en USD 10–30 voor kinderen
Toeslag voor extra bed: USD 17.00 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Margaritaville
Margaritaville Beach
Margaritaville Beach Hotel
Margaritaville Hotel
Margaritaville Beach Hotel Pensacola Beach
Margaritaville Beach Pensacola Beach
The Pensacola Pensacola
Margaritaville Beach Hotel
The Pensacola Beach Resort
The Pensacola Beach Resort Hotel
The Pensacola Beach Resort Pensacola Beach
The Pensacola Beach Resort Hotel Pensacola Beach
Veelgestelde vragen
Beschikt The Pensacola Beach Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij The Pensacola Beach Resort?
Vandaag, 26 apr. 2026, kost een verblijf bij The Pensacola Beach Resort van één nacht voor twee volwassenen op 29 apr. 2026 min. € 263, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij The Pensacola Beach Resort?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Pensacola Beach Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Pensacola Beach Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Pensacola Beach Resort?
Dit hotel in Villa Sabine ligt aan het strand, op 5 minuten wandelen van Santa Rosa Sound en Stranden van Pensacola Beach. Ook Casino Beach en Quietwater Beach liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Pensacola Beach Resort
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2526 van 3047 beoordelingen
10 - Uitstekend
2.526
Gastenscore: 8 - Goed. 333 van 3047 beoordelingen
8 - Goed
333
Gastenscore: 6 - Redelijk. 113 van 3047 beoordelingen
6 - Redelijk
113
Gastenscore: 4 - Matig. 36 van 3047 beoordelingen
4 - Matig
36
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 39 van 3047 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
39
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
cicily
Reisde met familie en kleine kinderen
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had the perfect room & perfect view.
cicily
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
brandy
Reisde met partner
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
7 minutes walk to pier and shops, everything was really great , staff very kind and helpful rooms clean and nice.
Great beach and views.
brandy
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Kelly
Reisde met een groep
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The customer service here is outstanding
The resort is beautiful
Right on the beach & lots of places within walking distance
I look forward to returning
Kelly
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Abigail
Reisde met een groep
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This resort was beautiful! We were able to check in early at 1pm, get on the beach right away, and we were able to check out but use all their amenities until we left at 4pm the next day. Pool and food was also amazing. You just can’t beat the proximity to the beach! Overall 10/10, would go again!
Abigail
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Lynn, Goshen
Reisde met partner
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was very spacious. Location was great and was easy to get to both shopping and restaurants. Could literally walk right out onto the beach. Overall a great stay!
Lynn
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Edward
Reisde met partner
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
- No kids!!
- Free Parking!!!
- Spacious and clean room/bathroom
- Spacious balcony with great view of the ocean and the bay
- Easy access to the pristine beach
- Walking distance to food and entertainment area
- Very friendly and helpful staff
- Highly Recommend!!!!
Edward
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Bobbie
Reisde met een groep
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved my stay there!!
Bobbie
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
marie
Reisde met een groep
21 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean!
Staff was amazing!
Outstanding outdoor pool!
Most excellent beach view!
marie
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Lisa
Reisde met partner
21 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed bay side 2 days and ocean view 2 days. The rooms were beautiful, clean and spacious. Stunning views both sides. Pool was top notch, heated and always a place to set pool side. 1 complaint .. the beach chair rental was $60 which is nuts. Everything else was superb.. bring your own chairs and umbrellas and its perfect.
Lisa
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met partner
21 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great time! Right on the beach, $50 for chairs and umbrella for the day. Breakfasts at the Windrose were great. Heated pool overlooking the ocean was really nice
Mark
5 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel Lee
Reisde met partner
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved every bit of it!!! Made me feel like we were rich lol
Daniel Lee
6 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Thomas, GILBERT
Reisde met familie
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place
Thomas
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Richard, Athelstane
Reisde met familie
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
On the beach
Richard
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Andrew
20 apr 2026
Clean large room with beautiful views. Close to everything in Pensacola Beach. Pool is awesome and heated. Worth the money!
Andrew
5 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Scot and Angela, Youngsville
Reisde met partner
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very easy check-in, beautiful surroundings, on the beach, amazing room. We would love to come back and stay again!
Scot and Angela
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Marilyn
Reisde met partner
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was an excellent stay!! the hotel is in a prawn location, beautiful beachfront property and the rooms are extra large. We would stay here again and we certainly hope to.
Marilyn
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
EZARA
Reisde met familie en kleine kinderen
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My room was excellent. We had a bay and beach view which I absolutely loved. The room was clean, the hotel was clean, and the staff was nice. Everything needed was in walking distance. My only complaint was there was no microwave on the property at all but other than that my stay was beautiful. I would stay again.
EZARA
2 nachten verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Vincent
Reisde met partner
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
You will need to add the game room, library, tennis/basketball court, or movie theater for entertainment! If you are planning on staying at that hotel for the week, you will be freaking bored! Also, cable TV is terrible! Be warned about the food; it will cost more than going out to restaurants, and some foods are awful Be warned about the food; it will cost more than going out to restaurants, and some foods are awful (the Brussels sprouts were burned, and I was not pleasantly impressed).
Vincent
6 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Paul
Reisde met partner
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was super friendly and were able to get an early check in. The Windrose food and staff were amazing as well. Great atmosphere. The only issue we had is the person on the floor below us smoked marijuana on their balcony. We couldn’t stand to enjoy our balcony due to the smell. Not a hotel issue though. We would stay here again!
Paul
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Rod
Reisde met familie
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was on a beautiful beach and short drive to downtown Pensacola
Rod
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Roy
Reisde met partner
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is beautiful and beautifully maintained. We had a gulf view room with balcony- the view was spectacular. We thoroughly enjoyed our stay and would highly recommend a stay here
Roy
6 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Heather
Reisde met familie
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The view is amazing and so was staff...the beds were not as comfortable as before...nothing in room about the amenities or .hours of operation....only saw posted in one elevator...But I will definitely stay again
Heather
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
James, DULUTH
Reisde met familie
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay…checked all the boxes…right on the beach…
James
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Kelly
Reisde met partner
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Beautiful view of the beach from our room with a nice balcony. The bed was extremely comfortable and the room was spacious. The pool was beautiful with lots of towel and delicious drinks from the tiki bar. Great access to the beach and couldn’t beat the location—near the pier with less traffic. Free parking in the deck was a plus!
Kelly
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Jennifer
Reisde met familie
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten