Montmartre-Mobility lease-Studio-2 persons-Renovated ligt in de buurt van Basilique du Sacré-Cœur en Moulin Rouge en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Montmartre-Mobility lease-Studio-2 persons-Renovated bieden voorzieningen zoals wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
dit appartement ligt in Parijs in het stadscentrum. Opéra Garnier en Musée du Louvre zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Arc de Triomphe en Notre-Dame. Jardin du Luxembourg en Jardin des Tuileries mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Parijs
Zijn huisdieren welkom bij Montmartre-Mobility lease-Studio-2 persons-Renovated?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Montmartre-Mobility lease-Studio-2 persons-Renovated inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Montmartre-Mobility lease-Studio-2 persons-Renovated uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Montmartre-Mobility lease-Studio-2 persons-Renovated?
Dit appartement ligt in Montmartre, op 10 minuten wandelen van Moulin Rouge en Basilique du Sacré-Cœur. Ook Opéra Garnier en Galéries Lafayette liggen op 2 km afstand. Metrostation Abbesses en Metrostation Pigalle liggen op 2 minuten wandelen.