Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Appartement Exclusif et Luxueux à 300m des Champs Elysées!
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook een wasserij en gratis ontbijt. Dit appartement heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. Elke kamer is voorzien van smart-tv. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Massage
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Gratis ontbijt beschikbaar
Chef-kokservice
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Conciërgeservices
Kluisje
Maaltijdbezorging
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten) met max. 6 zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in 8e arrondissement, een wijk in Parijs. Bewonder de natuur bij Canal Saint-Martin en Île Saint-Louis, terwijl Opéra Garnier en Musée du Louvre culturele hoogtepunten zijn. Ga naar Stade de France om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jardin du Luxembourg, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Parijs
Zijn huisdieren welkom bij Appartement Exclusif et Luxueux à 300m des Champs Elysées!?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Appartement Exclusif et Luxueux à 300m des Champs Elysées! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Appartement Exclusif et Luxueux à 300m des Champs Elysées! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Appartement Exclusif et Luxueux à 300m des Champs Elysées!?
Dit appartement ligt in 8e arrondissement, op 10 minuten wandelen van Rue du Faubourg Saint-Honoré en Champs-Élysées. Ook Opéra Garnier en Rue de Rivoli liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation Miromesnil ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation Saint-Augustin is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen over Appartement Exclusif et Luxueux à 300m des Champs Elysées!