
Vakantie en citytrip naar Pamplemousses
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Pamplemousses
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Seapoint Boutique Hotel
De prijs was € 3.335, de prijs is nu € 2.236 per persoon
€ 2.236
per persoon
22 dec - 25 dec
9 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Paris (CDG) naar Mahebourg (MRU)
18,4/10 Exceptional! (137 beoordelingen)
Kleinschalig hotel (23 kamers) met uitmuntend heel vriendelijk personeel. Kamers zijn erg mooi, hotel heeft mooi relatief klein zwembad en ligt aan het strand. Zee is heerlijk, maar niet geschikt om echt te zwemmen. Het eten in het hotel is echt van wereldniveau. Nog nooit zo lekker gegeten en elke dag een ander mooi drie gangen menu. Een aanrader om inclusief diner te boeken! Excursie gedaan met Ketan Goorye (goorye24@gmail.com/ mobile 0023057084429), hele goede gids die veel over Mauritius weet te vertellen. Rechtstreeks bij hotel boeken is duurder.
Kortom, echt een heel goed hotel en zeker een aanrader!!
Beoordeeld op 8 dec 2016


Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 5.379, de prijs is nu € 3.553 per persoon
€ 3.553
per persoon
22 dec - 25 dec
9 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Paris (CDG) naar Mahebourg (MRU)
18,4/10 Exceptional! (436 beoordelingen)
Uitstekend hotel, eten en menukaart zijn alleen extreem duur.
Beoordeeld op 18 aug 2020


Sugar Beach Mauritius
Wolmar
De prijs was € 5.876, de prijs is nu € 4.171 per persoon
€ 4.171
per persoon
29 dec - 3 jan
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Paris (CDG) naar Mahebourg (MRU)
18/10 Exceptional! (384 beoordelingen)
the food was delicious at the restaurant mon plaisir and the cooks were very nice and friendly. we even get a little present when we leave the hotel that was unexpended. we really recommend this hotel. the beach was also very nice. everything was perfect for us.
Beoordeeld op 27 jun 2019
Tophotels in Pamplemousses

Long Beach Mauritius
Coastal Road Belle Mare
De prijs is € 322 per nacht van 19 dec tot 20 dec
€ 322
19 dec - 20 dec
inclusief belastingen en toeslagen
8,6/10 Excellent! (345 beoordelingen)
Aanrader!
Longbeach is een prachtig hotel. Zeer smaakvol opgezet. Uitstekende restaurants, veel voorzieningen en goede service. Als je golfer bent is de deal met ile de crets golfclub ideaal. Een prachtige baan om op te spelen.
Beoordeeld op 19 jul 2017

LUX* Grand Baie
Grand Baie Grand-Baie
De prijs is € 655 per nacht van 4 dec tot 5 dec
€ 655
4 dec - 5 dec
inclusief belastingen en toeslagen
9,2/10 Wonderful! (127 beoordelingen)
Sehr zuvorkommendesund bemühtes Personal. Die Zimmer sind sehr gut ausgestattet lediglich die Verarbeitungsqualität ist, wie üblich in diesen Breiten, nicht besonders hoch. Es ist aber sauber und modern.
Beoordeeld op 3 nov 2025

La Pirogue Mauritius
Wolmar Flic-en-Flac
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 295 per nacht van 19 dec tot 20 dec
€ 295
19 dec - 20 dec
inclusief belastingen en toeslagen
9/10 Wonderful! (461 beoordelingen)
Erg vriendelijke mensen ( receptie dame, Pamela van de fitness en de mensen bij kano's en surfboards). Daarnaast een gastvrij ontvangst. Mooie kamers. Goed onderhouden hotel
Beoordeeld op 23 jul 2022
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken

Botanische tuin Sir Seewoosagur Ramgoolam
3,5/5(7 beoordelingen)
Ontdek een fascinerende flora en fauna in deze weelderig groene botanische tuin op Mauritius. Maak onder leiding van een gids een rondleiding over het terrein en geniet van een heerlijke dag in de prachtige natuur.
Activiteiten

Mauritius: Privéreis zuidwest met lunch
€ 125
per volwassene
100% van onze reizigers beveelt dit aan

Speedboot naar Ile aux Cerfs: Hele dag incl Lunch & Transfer
€ 78
per volwassene

Port Louis: Mont Choisy, botanische tuin en rondleiding door de kerk
€ 110
per reiziger
Meer reisopties
Expedia's nieuwste trends
Hotels
Vluchten
Autoverhuur
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
