Delos Reyes Palm Springs bevindt zich in Tahquitz River Estates, een wijk in Palm Springs, en ligt vlak bij de luchthaven en in de bergen. Palm Springs Aerial Tramway is zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je de populaire attracties in het gebied niet wilt missen, kun je naar Palm Springs Convention Center en Living Desert Zoo and Gardens gaan. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Agua Caliente Casino of Palm Springs Swim Center. Aan variatie geen gebrek in deze buurt: kies voor een bezoek aan een warmwaterbron als je je zen wilt voelen en voor mountainbiken of het afleggen van wandel- en fietsroutes als je een frisse neus wilt halen. Bekijk onze reisgids voor Palm Springs
1277 South Palm Canyon Drive, Palm Springs, CA, 92264
In de buurt
Moorten Botanical Garden and Cactarium
8 min. wandelen - 0.8 km
Agua Caliente Cultural Museum
2 min. rijden - 1.5 km
Tahquitz Canyon
10 min. wandelen - 0.9 km
Boomers! Palm Springs
10 min. wandelen - 0.9 km
Indian Canyons Golf Resort
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Palm Springs Station - 22 min. rijden
Palm Springs, CA (PSP-Internationale luchthaven Palm Springs) - 12 min. rijden
Restaurants
Tool Shed
11 min. wandelen
Jack in the Box
9 min. wandelen
Koffi
16 min. wandelen
Elmer’s Restaurant
18 min. wandelen
Caliente Tropics Resort Hotel
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Delos Reyes Palm Springs
Motel vlak bij Palm Springs Convention Center
Een terras, een tuin en een wasserij vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Delos Reyes Palm Springs. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens, een automaat en meertalig personeel
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, bagageopslagruimte en barbecues
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het zwembad, het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 65 kamers bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Televisies van 48 inch met kabelzenders
Koelkasten, microgolfovens en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Bubbelbad
Buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
2 etages
5 gebouwen
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 48 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Airconditioning
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Toeslag voor laat uitchecken: USD 20.00
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 25.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 25 per verblijf.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 100.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 25.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: USD 20.00
Toeslag voor microgolfoven in de kamer: USD 0 per verblijf
Toeslag voor extra bed: USD 25 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij dit hotel dient de creditcardhouder aanwezig te zijn bij het inchecken. De naam op de creditcard waarmee de boeking is gedaan, dient overeen te komen met de naam in de reservering.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Kinderen jonger dan 12 jaar worden niet tot het zwembad en het bubbelbad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cambridge Inn Palm Springs
Cambridge Palm Springs
Delos Reyes Palm Springs Motel
Delos Reyes Palm Springs Palm Springs
Delos Reyes Palm Springs Motel Palm Springs
Veelgestelde vragen
Beschikt Delos Reyes Palm Springs over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Delos Reyes Palm Springs?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 25.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Delos Reyes Palm Springs inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Delos Reyes Palm Springs uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Voor een bedrag van USD 20.00 kun je laat uitchecken.
Waar staat Delos Reyes Palm Springs?
Dit motel ligt in Tahquitz River Estates, op 15 minuten wandelen van San Jacinto Mountains, Boomers! Palm Springs en Tahquitz Canyon. Ook Santa Rosa and San Jacinto Mountains National Monument en Baristo Park liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Delos Reyes Palm Springs
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
6,8
Voorzieningen
8,4
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 617 van 1455 beoordelingen
10 - Uitstekend
617
Gastenscore: 8 - Goed. 331 van 1455 beoordelingen
8 - Goed
331
Gastenscore: 6 - Redelijk. 214 van 1455 beoordelingen
6 - Redelijk
214
Gastenscore: 4 - Matig. 132 van 1455 beoordelingen
4 - Matig
132
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 161 van 1455 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
161
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Grace
Reisde met partner
29 jul 2025
Positief: Personeel en service
Very friendly man at the Office. We had a Nice room at the swimming pool. It was warm but the airco did a great job. Bed was fine and also coffee in the room. For such a cheap motel we had a great stay!
Grace
1 nacht verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Patrick, Ridderkerk
Reisde met partner
26 mrt 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamers zijn niet heel groot, ook de badkamer is heel krap.
Veel is kapot, slecht onderhouden of werkt niet.
Maar ja voor die prijs kun je ook niet veel verwachten.
Wij waren er maar voor 1 dag en dan is het prima.
Patrick
1 nacht verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Gary
8 mrt 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room. Property maintenance could be better.
Gary
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Andrés
7 mrt 2026
.
Andrés
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Wally
Reisde met partner
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms need a lot of work. Major upgrades are required and understand there are renovations being carried out. Little things like shortage of towels and wash cloths , water is not hot , sink is slow draining and toilets seat needs to be tighten up
Just little things
The room was clean , the staff was very friendly and supplied more towels when asked
I would stay there again in future but the little things is what matter and first impression is what sells
Get the renovation completed then advertise that but take care of the little first eye catcher items.
Wally
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
andrew
4 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
very run down property and no wifi available during my stay
andrew
2 nachten verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Gilbert
27 feb 2026
Wow. It could really use some updates. Our curtains had holes in them the floors were in really bad shape. The bathroom really needed a lot of attention. We ended up checking out early and just drove back home that night. People live here so there are of people always coming and going. Expedia gave us a 25.00 credit but that didn't even cover our pet fees.
Gilbert
1 nacht verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Oscar
26 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No estaba muy bueno como decia
Oscar
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Rita
24 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
value for the price was adequate. Bed was comfortable though the pillowcases were pilled and should be replaced. Appropriate lamp light for reading, hot shower. Hot tub was not very warm and there was no phone or clock in the room, so be sure your phone doesn't die! Wifi was not working but that sounded like it was from a storm earlier in the day. The front desk voicemail was not set up so I had to go back down to the lobby to address any issues or questions. Despite not being full, I was placed next to a room that was rather noisy.
Rita
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Don Y
23 feb 2026
No working tv, broken bedside lamp, manager not willing to fix tv situation. Shower ok but not very adjustable, no soap rack .
Don Y
4 nachten verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Bruce, Powell
22 feb 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was great, very friendly at checkin.
Given the price, i found the following to be substandard:
1. The room needs updated. The furniture was worn and the comforter looked like it was from the 1980s. I also doubt that the comforter had been cleaned in quite a while.
2. There was no blanket so i had to use the comforter for warmth.
3. There is not a headboard on the bed, rather your head is against roughcut wood planks.
4. The drapes over the window was a shoeer cutain.
5. The door doesnt seal tight in the frame, so wind and light seep in around the door.
6.The bath towels were small.
7. The shower curtain is almost falling down.
One positive, the bed was very comfortable, seemingly a memory foam type bed.
Bruce
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Pedro
21 feb 2026
Clean rooms and really nice staff
Pedro
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Jim
18 feb 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
This place is just OK. Granted, not much expected when price is low. Lower your expectations and it will likely be fine.
Jim
3 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Lorena
18 feb 2026
The beds were very uncomfortable, outdated but very clean. Staff were extremely pleasant and accommodating.
Lorena
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Laura
Reisde met een groep
17 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Internet was out. Phone to call desk to ask not connected. Good location for our needs but some things in room could use sprucing up.
Laura
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Jeffrey
17 feb 2026
Jeffrey
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
ELISA FERNANDA
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check-in was quick and friendly. Hotel looked clean and inviting. The room was comfortable, spacious and spotless. The pool was renovated and looks great
ELISA FERNANDA
2 nachten verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Jim
15 feb 2026
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The room needs signicant work. The floor tiles are broken in places. The trim board is water stained. There is flaking paint on front door trim. Overall, Not in very good condition
Jim
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Kedric
13 feb 2026
Kedric
4 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Coleman, Abbeville
12 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Horrible check in, sketchy room, weird service, just an overall strange vibe of the place. They charge a $100-300 deposit and the front desk guy semmed somewhat upset and threatening even during a 10pm check-in stating "we ought be glad it's not a $300 hold because every other hotel does that."
No, they don't. No formal checkout procedure. Nobody at the nice pool and jacuzzi which he made sure to close the moment we got in the room we had to change twice due to key malfunction. No. Never again. Will not return.
Coleman
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Kristy
10 feb 2026
Kristy
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Perry
Reisde met partner
9 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and spacious. Tub was a little slippery. No elevator was not convenient.
Perry
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Tim
7 feb 2026
Negatief: Voorzieningen
This is an old hotel that needs some upgrades. I slept just fine and the price was right for this time of year. If you are expecting a "nice and modern" hotel, then this is not the place. If price is super important, then this will do just fine.
Tim
1 nacht verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Cheryl
Reisde met partner
1 feb 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The sofa was very comfortable and that was the reason i chose that room. However, our first room didn’t have a sofa and we had to move to 2d floor to get one. The attendee was pleasant about switching rooms.
The room was ok, but the drapes were terrible. They were shredded on all edges and should be thrown away! The bed was ok, but no blanket so we had to use the bed spread, which I'm sure is not washed very often.
The shower was barely big enough to turn around in. Very difficult to wash hair and body. No place for shampoo/conditioner bottles except the floor of shower. Not handy at all.
Towels appeared to be new, but only 1 hand towel and no washcloth.
Our check in was ok, but the office was closed when we wanted to request more coffee, towels, etc. Office should not be closed at 6pm, and should be open before 7am.
Probably won't stay again.