Geniet van een vakantie in Otranto in deze studio voor 4 personen met een gemeenschappelijk buitenzwembad.
Dit appartement op de eerste verdieping beschikt over een woonkamer met een tweepersoonsbed, drie eenpersoonsbedden, airconditioning en een kledingkast. Buiten is er een gemeenschappelijk buitenzwembad en een omheinde tuin, ideaal voor gezinsactiviteiten. Dankzij de eethoek buiten met een tafel kunnen gasten genieten van maaltijden in het zonnige Italiaanse klimaat.
Slaapplaatsen De woonkamer is voorzien van een tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden.
Badkamer Deze badkamer is voorzien van een bidet, douche en toilet.
Extra’s
• Gemeenschappelijk zwembad (nieuw) • Omheinde tuin • Eigen eethoek in de openlucht • Buiten tafel en stoelen • Airconditioning • Kindvriendelijk • Modern • Eigen parkeerplaats • TV • Gratis wifi • Ruimte voor buitenactiviteiten
Extra kosten en informatie: Babybedje beschikbaar voor € 70 per week, ter plaatse te betalen. Er geldt toeristenbelasting: € 2 van januari tot juni en van september tot december; € 3 van juli tot augustus. Strandservice (parasol en twee ligbedden) beschikbaar voor € 170 per week, inclusief pendeldienst naar het nabijgelegen „Acqua Speed“-strand. Er gelden extra kosten voor schoonmaak en linnengoed.
Locatie
Het appartement ligt in Frassanito, een rustig kustgebied dat ideaal is voor natuurliefhebbers en strandgangers. Op slechts 5 minuten rijden ligt Spiaggia Alimini, bekend om zijn heldere water en ontspannen sfeer. Andere stranden, zoals St George’s, Spiaggia della Punticeddha en Mulino d’Acqua, liggen vlakbij.
Voor avonturiers is de omgeving ideaal om te kitesurfen, windsurfen en snorkelen langs de Adriatische kust. Het historische stadje Otranto ligt op slechts 15 minuten afstand en beschikt over een charmante oude binnenstad, een kasteel en een prachtige kathedraal. Iets verder weg bieden Lecce en Gallipoli rijke culturele ervaringen en een bruisend nachtleven.
Liefhebbers van buitenactiviteiten kunnen de kustpaden bij Porto Badisco verkennen of genieten van fietstochten door olijfboomgaarden. Lokale trattoria’s serveren heerlijke Apulische visgerechten en handgemaakte pasta, en ook in Otranto zijn er uitstekende eetgelegenheden. Supermarkten en bushaltes liggen op slechts een klein eindje rijden, wat erg handig is.
De dichtstbijzijnde internationale luchthaven is Brindisi Airport (BDS), op ongeveer een uur rijden.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Elektriciteitstoeslag: EUR 20 per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT075057B200038346, LE075057114S0021478
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Otranto. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre Sant'Andrea en Archeologische site Roca Vecchia. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Waterkant van Otranto en Giardini del Sole. Bekijk onze reisgids voor Otranto
Beschikt Borgo Primizia M6 Pool And Sea, Otranto, Italy over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Borgo Primizia M6 Pool And Sea, Otranto, Italy?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Borgo Primizia M6 Pool And Sea, Otranto, Italy inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Borgo Primizia M6 Pool And Sea, Otranto, Italy uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Borgo Primizia M6 Pool And Sea, Otranto, Italy?
Dit appartement in Otranto ligt op 2 km afstand van Frassanito, Spiaggia di San Giorgio en Laghi Alimini. Ook Strand van Alimini en Torre Sant'Andrea Beach liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Borgo Primizia M6 Pool And Sea, Otranto, Italy
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Christoph
25 jul 2026
Borgo Primizia M6 Pool And Sea
Schöne, ruhige Appartement-Anlage, in der Nähe schöner Strände und sehenswerten Orten. Gut funktionierende Klimaanlage!