Fotogalerie voor OYADO - Self Check-In Only





Gehele woning
2 badkamers Max. aantal: 12 120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

THE RISE OSAKA UNIVERSAL BAYSIDE
THE RISE OSAKA UNIVERSAL BAYSIDE
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Spa
9.0 van 10, Fantastisch, 79 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting in rekening gebracht. De kosten bedragen tussen JPY 100 en JPY 500 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. De belasting geldt niet als het kamertarief per nacht lager is dan JPY 5.000. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Nishinari, een wijk in Osaka. Nipponbashi en Dotonbori zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Park van kasteel Osaka en Herdenkingspark Expo ’70. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Yanmar Stadium Nagai.

2-chōme-4-61 Kizugawa Naniwa Ward, Osaka, Osaka, 556-0027
In de buurt
- Dotonbori - 2 min. rijden - 2.3 km
- Nipponbashi - 2 min. rijden - 2.2 km
- Tsutenkaku Tower - 3 min. rijden - 2.6 km
- Spa World - 3 min. rijden - 2.6 km
- Kyocera Dome Osaka - 3 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- 中華そば ふじい - 8 min. wandelen
- うどん大川 - 8 min. wandelen
- ケンタッキーフライドチキン 芦原橋店 - 8 min. wandelen
- 焼肉三昧 玄 GEN - 8 min. wandelen
- 釜揚うどん 一紀 - 15 min. wandelen