Gehele woning
Semidouble room vs | Room only plan / Onomichi Hiroshima
Fotogalerie voor Semidouble room vs | Room only plan / Onomichi Hiroshima





Gehele woning
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 2 11 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 78
16 jul - 17 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Onomichi Daiichi Hotel
Onomichi Daiichi Hotel
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
7.2 van 10, Goed, 364 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
702586
Over deze buurt

Onomichi, Hiroshima
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Semidouble room vs | Room only plan / Onomichi Hiroshima
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Hotels nabij Station Eupen
- B&B Gardameer
- Grecotel LUXME Palms at Riviera Olympia & Aqua Park
- Hotels in Noirmoutier-en-l'Île
- Rotterdam Teleport Hotel
- Vasia Resort & Spa
- Carlton Hotel Bangkok Sukhumvit
- Hotels in Alicante
- Hotels in Nieuwerkerken
- VanderValkHotels-hotels in Veere
- Hotels in Wevelgem
- Pension KEYAKI
- Hotel Primula
- B&B Zonhoven
Vluchten
Pakketten
Vakantiehuizen