Gehele woning
Stunning Villa Avalon for 9 Pool 2 Mins to Beach
Fotogalerie voor Stunning Villa Avalon for 9 Pool 2 Mins to Beach





Gehele woning
4 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 9210 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Radisson Blu Resort & Spa, Split
Radisson Blu Resort & Spa, Split
- Zwembad
- Bubbelbad
- Inclusief ontbijt
- Spa
8.8 van 10, Uitstekend, 1.000 beoordelingen
De prijs is € 139
inclusief belastingen en toeslagen
26 feb - 27 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie UP/I-335-02/19-01/845
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Stunning Villa Avalon for 9 Pool 2 Mins to Beach Villa
Stunning Villa Avalon for 9 Pool 2 Mins to Beach Okrug
Stunning Villa Avalon for 9 Pool 2 Mins to Beach Villa Okrug
Over deze buurt
Okrug, Split-Dalmatia
In de buurt
Duga uvala4 min. rijden - 2.6 km- St Charles Borromeokerk16 min. wandelen - 1.4 km
- St. Theodorekerk3 min. rijden - 1.8 km
- Okrug Gornji Strand4 min. rijden - 2.2 km
- Labadusa Beach5 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
- Kaštel Stari Station - 27 min. rijden
- Split (SPU) - 22 min. rijden
Restaurants
- Agape Speciality9 min. rijden
- Aequum6 min. rijden
- Flashback Caffe Bar5 min. rijden
- Konoba Marinero6 min. wandelen
- Restoran Adria5 min. rijden








