Geheel appartement
Okinawa PT
Fotogalerie voor Okinawa PT





Geheel appartement
2 slaapkamersMax. aantal: 5
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Longvacation Okinawa 109
Longvacation Okinawa 109
- Keuken
- Wasmachine
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 12 beoordelingen
De prijs is € 196
25 feb - 26 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Okinawa PT Naha
Okinawa PT Apartment
Okinawa PT Apartment Naha
Over deze buurt

Kumoji 2-17-5, Naha, Okinawa, 900-0015
In de buurt
Kokusai Dori4 min. wandelen - 0.4 km
Haven van Tomari8 min. wandelen - 0.7 km
Kantoor van de Prefectuur van Okinawa10 min. wandelen - 0.9 km
Openbare Markt van Makishi11 min. wandelen - 0.9 km
Strand van Naminoue14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
- Station Miebashi - 4 min. wandelen
- Naha (OKA) - 12 min. rijden
Restaurants
- 居酒屋 大安丸1 min. wandelen
- 抱瓶1 min. wandelen
- 居酒屋野郎 りょう次2 min. wandelen
- 酒仙炭焼ちどり2 min. wandelen
- 喜多郎寿し1 min. wandelen



