Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
Condominio Olimpo A2 Oaxaca
Condominio Olimpo A2 Private vacation home
Condominio Olimpo A2 Private vacation home Oaxaca
Over deze buurt
Condominio Olimpo A2 ligt in Oaxaca. Bezoek Templo de Santo Domingo de Guzmán en Ex-Klooster van Santa Catalina, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Cerro del Fortín en Nationaal park Benito Juarez. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Eduardo Vasconcelos of Venustiano Carranza Sports Complex. Bekijk onze reisgids voor Oaxaca
Oaxaca, Oaxaca (OAX-Xoxocotlan Intl.) - 27 min. rijden
Restaurants
Ancestral
16 min. wandelen
Cafeteria El Empedrado
13 min. wandelen
La Finestra
14 min. wandelen
Rupestre Cafe
16 min. wandelen
Taqueria El Trompo 2
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Condominio Olimpo A2 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Condominio Olimpo A2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Condominio Olimpo A2?
Dit vakantiehuis in Oaxaca bevindt zich op enkele stappen van Cerro del Fortín en op 2,5 km van Plaza Zócalo. Ook Ex-Klooster van Santa Catalina en Andador de Macedonia Alcala liggen op 2 km afstand.