Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel. ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het vlonderpad in Noyelles-Godault. Ancienne Chartreuse en Louvre-Lens zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Douai Hotel de Ville en Canadian National Vimy Memorial. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stade Bollaert-Delelis. Bekijk onze reisgids voor Noyelles-Godault
2 Route de Beaumont, Noyelles-Godault, Pas de Calais, 62950
In de buurt
Stade Bollaert-Delelis
14 min. rijden - 17.4 km
Grand Place
20 min. rijden - 29.0 km
Lille Grand Palais (evenementencomplex)
24 min. rijden - 34.8 km
Grand'Place Lille
28 min. rijden - 36.1 km
Cultureel Centrum Henri Barbusse
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Dourges - 6 min. rijden
Lille (LIL-Lesquin) - 21 min. rijden
Restaurants
Chopsticks & Co
16 min. wandelen
Il Ristorante
3 min. rijden
Pizza Paï
13 min. wandelen
Place Des Oliviers
4 min. rijden
Subway
19 min. wandelen
Over deze accommodatie
Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel.
Hotel vlak bij Stade Bollaert-Delelis
Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel. bevindt zich dicht bij Renault-fabriek Douai en Ancienne Chartreuse en biedt een terras, een shoppingcenter ter plaatse en een tuin. Het plaatselijke restaurant met Midden-Oosterse gerechten, La Table Berbère, serveert lunch, diner en lichte maaltijden. Gratis wifi in de kamer, een bar en conferentieruimte zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle uitcheckservice en een 24-uurs receptie
Vergaderruimtes, gratis kranten en een feestzaal
Gemeenschappelijke werkruimte, meertalig personeel en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel. hebben volop comfort met gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 9,90 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
La Table Berbère
Dingen om te doen
Winkelcentrum
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
70 vierkante meter aan conferentieruimte
Flexwerkplekken
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Meer
4 etages
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 15
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 15
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 19.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 9.9 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 15 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 15 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 19.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel.?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel.?
Vandaag, 7 okt. 2026, kost een verblijf bij Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel. van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 69, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel. inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 15 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 15 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel.?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 15 km afstand van Ancienne Chartreuse, Douai Hotel de Ville en Stade Bollaert-Delelis. Ook Renault-fabriek Douai en Louvre-Lens liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Logis Hôtel Restaurant Cap Hôtel.
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,2
Netheid
6,4
Locatie
7,2
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 132 beoordelingen
10 - Uitstekend
26
Gastenscore: 8 - Goed. 39 van 132 beoordelingen
8 - Goed
39
Gastenscore: 6 - Redelijk. 33 van 132 beoordelingen
6 - Redelijk
33
Gastenscore: 4 - Matig. 23 van 132 beoordelingen
4 - Matig
23
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 132 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Nico
9 aug 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Redelijk gedateerd hotel, kamer en badkamer waren verder wel schoon. Ontbijt en het diner waren wel goed.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Kristene
1 feb 2026
Nickel , bien accueilli, hôtel propre !
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Daniel
9 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ça doit être le meilleur hôtel du secteur pour ce genre de tarifs.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Arnaud
22 mei 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel miteux, à fuir pour le prix payer par rapport aux autres hôtels du coin je regrette ma réservation !
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Claudine
21 nov 2024
Chambre confortable, accueil sympathique
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Julien
29 jun 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
La chambre n’était pas conforme à la photo et la salle de bain datait d’un autre temps. Le ménage laissait à désirer. Il est grandement temps de refaire des travaux.
Par contre, la literie était confortable et le personnel serviable.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
frederic
17 jun 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Moyen
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
ANTOINE
28 jun 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ménage des parties communes non fait. Petit-déjeuner médiocre, pas de pain frais uniquement du pain de mie ordinaire....
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
lionel
24 jun 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Pas de climatisation. Chaleur insupportable dans la chambre. Sur la terrasse traînent les casiers vide des bouteilles .
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
emmanuel
10 apr 2025
Positief: Personeel en service
personnels a l’écoute et sympathique,hôtel assez propre aux niveau des chambres et sanitaire ainsi que le linge sinon bâtiment couloir des l'etage vétuste peinture et mur sale et fenêtre de chambre sans joint (bruit extérieur)
Par contre belle réfection du coin bar et resto et bon petit déjeuner
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
EMMANUELLE
23 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nickel
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Stéphanie
5 mrt 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le ménage de la chambre laissait à désirer , l'aspirateur ne doit pas être passé régulièrement !!!!! Au vu des poussières sur la moquette !!!!! Même en-dessous du bureau...la planche en dessous....!!!! Le wc en sortant de la douche ......les restes de papier toilette sur la brosse wc.!!!!!! Des améliorations seraient à apporter !!!....Au vu du prix de la nuitée !!!!!.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Philippe
3 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service
À éviter
Pas terrible le chauffage gril pain n’était pas réglable, une salle au dessous était louée pour un mariage bruit jusqu’à 1 h du matin.
Hôtel mal insonorisé
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Virginie
1 aug 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Pas de volet ,TV qui ne capte que 2 chaîne , pas de pression a la douche
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
24 mrt 2015
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
matig
deur in de badkamer ontbrak.Alleen de scharnieren en de schroeven zaten er nog in
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Paula
26 jul 2014
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed doorreishotel
Nette kamer helaas lawaaiige omgeving zodat het raam niet open kon terwijl de temperatuur boven de 30 graden was. Goede service met vriendelijk personeel.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kees Witte
17 jun 2014
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een hotel in "hotel-boulevard"
Op doorreis naar Nederland na vakantie in Frankrijk prima hotel, alleen op de betreffende dag werd afgeweken van een normale bedrijfsvoering: 1. Hotel sloot om 20.00 uur, wel toegangssleutel; met code. Eveneens gesloten het restaurant. 2. Bij aankomst later dan 20.00 uur zou er dus geen mogelijkheid zijn geweest van de reservering gebruik te maken. Er kon wel makkelijk worden uitgeweken worden naar vervangend hotel. 3. Prima ontbijt
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Daniel
4 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service
En rapport avec le prix moindre, suffisant pour simplement dormir une nuit.
Hôtel propre
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sylvie
3 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Agreable
Personnel très gentil, hôtel un peu bruyant la nuit ,mais pour une nuit ça passe...,propre et lumineux,..super petit dej..
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Christophe
5 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait pour une nuit.......
Très très bonne accueil, bonne chambre un peu vieillotte avec une cloison un peu fine qui ne filtre pas les bruits des voisins....
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
colin
8 apr 2022
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
the hotel looks and feels run down and in need of a refurb.
the walls being painted nicotine yellow makes the place feel dirty. the corridors were poorly lit.
1 nacht verbleven in april 2022
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
NADIA
2 mrt 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Bcp de choses a revoir, surtout au niveau du bruit extérieure,
1 nacht verbleven in februari 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
christophe
1 dec 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon rapport qualité prix
Bon accueil a l'arrivée
Chambre confortable
Repas du soir copieux
Seul bemol: un bouchon manquant au lavabo...on fait couler l'eau pour se raser inutilement
Je conseille cet hôtel a tous les voyageurs
1 nacht verbleven in november 2021
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Marie
13 okt 2021
Negatief: Personeel en service
Je ne suis vraiment pas contente du tout de la reservation , j ai reserve un lit double et arrives a l hotel on m a dit que s etait 2 lits séparés, en sachant que les hotels du coin etaient complets, ils ont cru que j allais acceptes , s est une honte pas de scrupule
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Séjour agréable malgré les restrictions COVID et des travaux dans l'établissement