Dit rookvrije appartement beschikt naast een bubbelbad over een wasserij. Dit appartement beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een microgolfoven en een kookplaat.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een bidet.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een bubbelbad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Bidet
Handdoeken inbegrepen
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT054034C2AV032527
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Nocera Umbra. Geniet van de prachtige natuur bij Parco Colfiorito en Bosco di San Francesco. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals La Giostrina dei Canapè en Spello Vlooienmarkt. Bekijk onze reisgids voor Nocera Umbra
Internationale luchthaven Umbria – San Francesco d'Assisi (PEG), Perugia, Italië - 41 min. rijden
Restaurants
Picked Parrot
10 min. rijden
Lo Chalet
12 min. rijden
Ristorante La Roccia
8 min. rijden
Piazza Grande
1 min. wandelen
L'angolo Del Buongustaio
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 Bedroom Apartment in Nocera Umbra?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 Bedroom Apartment in Nocera Umbra inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 Bedroom Apartment in Nocera Umbra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 Bedroom Apartment in Nocera Umbra?
Dit appartement in Nocera Umbra ligt op 1,2 km van Museo Archeologico Nocera Umbra en op 19,9 km van Museo Archeologico di Colfiorito. Ook Parco Colfiorito en Kerk van San Severino liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen over 2 Bedroom Apartment in Nocera Umbra