Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
La villa du soleil
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een wasserij over een tuin en barbecues. Dit vakantiehuis beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van een keuken en een wasmachine. Er zijn gemakken als 3 badkamers en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een microgolfoven en een smart-tv.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een open haard en een haardroger. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en gratis toiletartikelen.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Smart-tv
Spellen
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 30189003655MA
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Santa Cruz, een wijk in Nîmes. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Nîmes Arena en Pont du Gard. Maison des Gorges du Gardon en Green Park La Ferme Enchantée zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nîmes
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij La villa du soleil inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La villa du soleil uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat La villa du soleil?
Dit vakantiehuis ligt in Santa Cruz, op 10 km afstand van Nemausus, Muséum d'Histoire Naturelle et de Préhistoire en Nîmes-kathedraal. Ook Tour Magne en Museum voor Moderne Kunst liggen op 10 km afstand.