Ben je op zoek naar het perfecte hotel voor je luxe uitstapje naar Newport?
Vlieg naar luchthaven Newport, Rhode Island (NPT-Newport State) of luchthaven North Kingstown, RI (NCO-Quonset State), en laat je daarna in de watten leggen bij een van de 6 luxe hotels in Newport. Tijdens je bezoek kun je genieten van de stranden en de vaarmogelijkheden, waar Newport om bekendstaat.
Wat is het meest chique hotel in Newport?
Hotel Viking is een hotel in luxe stijl met een volledig uitgeruste spa en een valetparkeerservice, en een uitstekende keus voor Expedia-reizigers die op zoek zijn naar een stijlvol verblijf. Castle Hill Inn en Mill Street Inn zijn andere luxe opties voor je verblijf.
Hoeveel luxehotels zijn er te vinden in Newport?
Kies voor een luxueus verblijf in Newport in een van Expedia's 6 luxehotels.
Wanneer kan ik mooi weer verwachten in Newport?
Je voorbereiden op het weer is een goede manier om je reis naar Newport tot een succes te maken, vooral als het een beetje meer mag zijn. De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 20 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 2 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Newport is 1346 mm.
Wat is er te zien en doen in Newport?
Geniet van Newport en breng een bezoek aan Touro Synagogue, Newport Harbor Shuttle en Bannister's Wharf. Als je tijdens je reis wat tijd over hebt, kun je misschien ook Bowen's Wharf en International Tennis Hall of Fame and Museum gaan bezichtigen.
Hoe kan ik me verplaatsen in Newport?
Het is makkelijker om in stijl rond te reizen als je je opties kent. Als je ook het omliggende gebied wilt zien, pak je een van de treinen vanaf Station Newport Ferry.