Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel bevindt zich in Franse wijk, een wijk in New Orleans, en ligt in de uitgaansbuurt. Bourbon Street en Café du Monde zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij French Market en Canal Street. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Caesars Superdome. Bekijk onze reisgids voor New Orleans
919 Royal St, New Orleans, LA, 70116
In de buurt
Royal Street
1 min. wandelen - 0.1 km
Bourbon Street
2 min. wandelen - 0.2 km
Café du Monde
3 min. wandelen - 0.3 km
French Market
3 min. wandelen - 0.3 km
Jackson Square
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Dumaine St Station - 4 min. wandelen
New Orleans Union Passenger Terminal - 11 min. rijden
New Orleans, LA (MSY-Louis Armstrong New Orleans Intl.) - 22 min. rijden
Restaurants
Lafitte's Blacksmith Shop Bar
2 min. wandelen
Bourbon Pub & Parade
3 min. wandelen
Fritzel's European Jazz Pub
3 min. wandelen
The New Orleans Vampire Café
2 min. wandelen
NOLA Poboys
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel
Hotel met een rijke geschiedenis niet ver van Bourbon Street
Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel bevindt zich dicht bij Kathedraal van Saint Louis en French Market en biedt een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel bieden voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en plafondventilators
Bad/douchecombinaties, gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (USD 56,69 per nacht)
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Virtuele receptie
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Trapleuningen
Meer
2 etages
2 gebouwen
Gebouwd in 1830
Roken is niet toegelaten
Victoriaanse architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Led-tv van 40 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Plafondventilator
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 5.1 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 45 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 13 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: USD 50 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 45 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
De accommodatie berekent een toeslag van 5.1 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel?
Ja, bij Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 45 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel?
Vandaag, 2 jul. 2026, kost een verblijf bij Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 8 jul. 2026 min. € 75, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel?
Dit historische hotel ligt in Franse wijk, op 5 minuten wandelen van Bourbon Street, French Market en Kathedraal van Saint Louis. Ook Café du Monde en Jackson Square liggen op 10 minuten wandelen. Dumaine St Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Ursulines Ave Stop is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Andrew Jackson Hotel, a French Quarter Inns Hotel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,4
Locatie
8,8
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 458 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
458
Gastenscore: 8 - Goed. 284 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
284
Gastenscore: 6 - Redelijk. 120 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
120
Gastenscore: 4 - Matig. 77 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
77
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 62 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
62
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Richard
5 mrt 2020
Positief: Personeel en service
Het hotel en de kamers zijn oud. Het is er niet echt schoon en de kamers zijn niet zo groot. MAAR, je zit er wel midden in het oude centrum en als je de kamer alleen gebruikt om te slapen maakt de ligging dit meer dan goed!
Richard
7 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shellee
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Great location!!!
Shellee
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dalton
14 apr 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic stay, the staff went above and beyond for us. Will definitely stay here again.
Dalton
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jessica
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is my second time saying here and it is still my favorite place. The staff is so nice and accommodating. I’ve never had a single problem. I love this hotel and will continue to stay here.
Jessica
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
cathi
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Didnt park anything - room was cool
cathi
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rebecca
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
My stay at the Andrew Jackson was amazing. The staff was outstanding.
Rebecca
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lucas
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check in was bery efficient, and done via email. Day of, i received the code to get in and my room #. I was allowed a courtesy to park my motorcycle in the guest parking. Sunday evening, I saw tourist groups taking photos of my motorcycle infront of the Hotel. I also took a photo and would love to share it.
Lucas
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Lisa
15 mei 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was very, very old and not well maintained. But the room was clean and the location was fantastic. The staff was very kind, helpful and accommodating.
The room needed updating but was fine for what we paid. Just go in not expecting much.
Lisa
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marcos
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room. Great customer service
Marcos
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
robert
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic
robert
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Miguel
11 jun 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Empezando tenían mal mi reserva y culparon a expedía, me dieron un cuarto muy pequeño que estaba sucio además de que cuando lo hablé con el encargado dijo que no podía hacer nada a menos de que le diera una propina, nefasto el personal y tuve que buscar otro hotel por lo mismo , pedí mi dinero completo y expedía no ayuda en nada tampoco , pésima experiencia
Miguel
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Orrett
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff
Orrett
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elizabeth
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Its haunted 👻 for real. I was in room 211 and the boys definitely do pull stuff off the bed or towels off. And you can hear the footsteps up the stairs.
Its smells divine!
The staff is amazing. I loved it!
Elizabeth
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Devon
22 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our girls' trip was an absolute success!!! We had the best experience with a few paranormal activities in our room (#110). I highly recommend staying here and can't wait to go back. Let's face it, a two-night stay was just not enough!
There isn't someone at the front desk after 5pm, but that's okay.
You can park your car at their sister location, St. Pierre, since the Andrew Jackson does not have parking on their actual property. I recommend calling about 30 mins before you actually want to get your vehicle because it can sometimes take 20 mins to get it when requesting it for a specific time.
Devon
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jonathan
18 apr 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen
Bathtub was not clean and faucet was malfunctioning. Floors needed a good mopping.
Overall, the stay was okay…but hotel could use some TLC.
Jonathan
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jessica
30 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen
The first room they sent me to hadn't been cleaned; the second room was clean but furniture was broken / falling apart, there were mosquitoes inside, and the shower barely worked.
Jessica
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Marilyn
13 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very few amenities / dirty room / nice staff but on another property most of time / loved the balcony and thats what i rented it for! Only stayed one night and moved to different hotel which was a huge upgrade for less money! Sorry but i do not recommend !
Marilyn
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lisa
20 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location! Walking distance from the restaurants/shops/bars. Cool hotel and history behind it. Leroy was very helpful and attentive. Would go back!
Lisa
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was amazing and the experience was absolutely incredible!
Jennifer
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mike
20 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was a little smaller than we had hoped. The location and staff where excellent.
Mike
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Monica
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cozy and charming hotel.
Monica
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rondell Devin
26 jan 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Room was a little dated and hot water was warm at best. Otherwise clean and great location
Rondell Devin
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Angela
20 feb 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room
Angela
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Clean room wonderful atmosphere and wonderful front desk staff
Michelle
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
John
11 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms a lot more tired than in the pictures. Rust on hinges. Greyed curtains. Pealing paint. Comforter on bed grey and dirty