Geheel appartement
Pet Ok - 10min to the Beach - Pool - 7 Guests
Residentie met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Playa Burriana
Fotogalerie voor Pet Ok - 10min to the Beach - Pool - 7 Guests





Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 7
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 302
inclusief belastingen en toeslagen
10 aug - 11 aug
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

La Puerta de Nerja Hostal Boutique
La Puerta de Nerja Hostal Boutique
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Schoonmaakservice
- Geluiddichte kamers
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 222 beoordelingen
De prijs is € 99
inclusief belastingen en toeslagen
27 jul - 28 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie VFT/MA/03923
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Nerja, Andalusia
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Pet Ok - 10min to the Beach - Pool - 7 Guests
Beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
2 externe beoordelingen