Gehele woning

Paraiso Blanco

Fotogalerie voor Paraiso Blanco

Een kustlandschap met een strand, rotsachtig terrein en begroeiing.
Een zwembad met een rond eiland, palmbomen en een wit gebouw op de achtergrond.
Een kustplaats met gebouwen, een heldere lucht en de zee in de verte.
Een slaapkamer met een bed, een nachtkastje met lamp, een raam met uitzicht op een tuin, en een muur met een kunstwerk.
Een kleine keuken met een magnetron, broodrooster, waterkoker en een spoelbak.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Paraiso Blanco


  • Samenvatting:
    Een licht en ruim herenhuis met 2 slaapkamers en 2 badkamers dicht bij de stad en de stranden. Omheinde privétuin, terras op het zuiden en dakterras met uitzicht op zee. Gemeenschappelijk zwembad. Airco in de woonkamer en beide slaapkamers

    De ruimte:
    Lounge (lager niveau): - twee banken, salontafel, eettafel en vier stoelen
    Tv met de belangrijkste gratis weergave Engelse kanalen en Sky-kanalen
    Openslaande deuren naar het terras met uitzicht op zee

    Nieuw hervormde en volledig uitgeruste keuken met koelkast / vriezer, elektrische oven en kookplaat, magnetron en vaatwasser

    Hoofdslaapkamer met tweepersoonsbed met ensuite badkamer. Openslaande deuren naar afgesloten privétuin

    2e slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en ensuite douchekamer

    Garderobe op instapniveau met toilet en wastafel
    Ensuite slaapkamer met bad en douche, toilet, wastafel en bidet
    Ensuite naar tweede slaapkamer met douche, toilet en wastafel


    Terras vanuit de woonkamer met patio tafel en 4 stoelen, 2 ligstoelen
    Dakterras met uitzicht op zee en de bergen, 2 ligbedden
    Omheinde privétuin met terras en gazon
    Gemeenschappelijk zwembad
    Op straat parkeren ca. 30 meter van het herenhuis
    WIFI - Gratis
    Wasmachine in garderobe
    Airco in de woonkamer en slaapkamers
    Woonruimte op 2. 5 niveaus (plus dakterras)
    Een zachte helling en trappen leiden van de parkeerplaats naar het pand

    Gasttoegang:
    De eigenaar woont niet op het terrein, dus het pand is volledig voor de gasten.

    De buurt:
    Het herenhuis ligt dicht bij het Nerja Club Hotel en op slechts een paar minuten rijden of 10-15 minuten lopen van het strand van Burriana. Playa Burriana is een lang zandstrand net ten oosten van het stadscentrum. Ongetwijfeld het populairste strand van Nerja, biedt een goede selectie van watersporten en activiteiten en heeft een uitstekende keuze aan restaurants, bars en winkels om uit te kiezen. Het stadscentrum van Nerja ligt ook op slechts een paar minuten rijden van het appartement.

    Nerja met zijn smalle straatjes en prachtige zandstranden wordt terecht beschouwd als het "juweel van de Costa del Sol". In tegenstelling tot sommige andere steden aan de Costa del Sol heeft Nerja zijn charme en karakter behouden, maar heeft het nog steeds alle moderne voorzieningen waar vakantiegangers naar op zoek zijn, waaronder een grote keuze aan winkels, supermarkten, bars en restaurants.

    Nerja heeft enkele van de beste stranden aan de Costa del Sol. Ongetwijfeld het meest populair is het lange zandstrand van Burriana, dat een scala aan watersporten biedt, waaronder kajakken op zee, duiken en paddleboarden.

    Er is zoveel meer te doen in Nerja, behalve ontspannen op het strand, waaronder:

    - De grotten van Nerja - een van de belangrijkste toeristische attracties in Spanje
    - Balcon de Europa - het middelpunt van Nerja voor bewoners en toeristen
    - Frigiliana - traditioneel witgekalkt dorp op slechts 10 minuten rijden van Nerja

    Zich verplaatsen:
    Het mediterrane paradijs van Nerja ligt op slechts 45 minuten rijden van de luchthaven van Malaga.

    AUTOVERHUUR: Het is relatief eenvoudig om een auto te huren vanaf de luchthaven van Malaga of Nerja zelf.

    BUS SERVICE: Er is een gevestigde busdienst die een route rond Nerja exploiteert, evenals diensten naar de grotten van Nerja, Frigiliana, Punta Lara, Torrox, Almunecar, Malaga en Sevilla.

    TAXI: Er zijn verschillende taxistandplaatsen in het stadscentrum en alle taxi's rijden op korte afstand voor korte ritten

    LUCHTHAVENOVERDRACHTEN: Er is een bus van Malaga Airport naar Nerja via het centrale busstation in Malaga. Een privé taxi transfer vanaf het vliegveld kan bij ons geboekt worden voor 70 euro enkele reis voor maximaal 4 personen of 100 € voor een minibus.

    Interactie met gasten:
    Ons kantoor is geopend van maandag tot vrijdag van 10:00 tot 17:30 uur en op zaterdag van 10:00 tot 14:00 uur. We hebben ook een 24-uurs oproeptelefoon voor noodgevallen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Playa Burriana, een wijk in Nerja. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Nerja en Jardín Museo del Bonsái. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Centro Cultural Villa de Nerja en The Botanical Garden of Santa Fiora. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Indoor Padel Club Velez Malaga of kies voor een avondje uit bij Solaris Nerja. Bekijk onze reisgids voor Nerja
Meer vakantiehuizen in Nerja
Kaart
Nerja, Andalucía

In de buurt

  • Een kustplaatsje met een strand, boten en bergen op de achtergrond.
    Playa Burriana
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een standbeeld van een man in pak aan de kust, met rotsachtige kliffen en een uitzicht op een stad op de achtergrond.
    Balcon de Europa
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Een kustplaats met gebouwen aan het strand, een rotsachtige klif en een brug die de plaats met het vasteland verbindt.
    Strand van Nerja
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Een rotsachtig landschap met grote cactussen en een gedeeltelijk vervallen structuur.
    Playa Torrecilla
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Playa Carabeo
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Granada (GRX-Federico García Lorca) - 77 min. rijden

Restaurants

  • Chiringuito Ayo
    18 min. wandelen
  • Rincon del Sol
    19 min. wandelen
  • Kafunè Specialty Coffee
    13 min. wandelen
  • Nerja de Nerja | Bruxelles
    17 min. wandelen
  • Torres De San Juan
    2 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Paraiso Blanco over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Paraiso Blanco?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Paraiso Blanco inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Paraiso Blanco uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Paraiso Blanco?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Playa Burriana, op 2 km afstand van Paseo de los Carabineros, Playa Burriana en Balcon de Europa. Ook Playa Carabeillo en Centro Cultural Villa de Nerja liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Paraiso Blanco

8,0

Zeer goed

8,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The grounds and pool were wonderful, the host responded quickly and the home had great views. Some general maintenance was required but was mostly good.
10 nachten verbleven in mei 2026