Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi bevindt zich in Stadscentrum van Nagoya, een wijk in Nagoya, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek Kasteel van Nagoya, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek naar enkele van de populaire attracties van het gebied, zoals Haven van Nagoya Aquarium en LEGOLAND Japan. Nabana no Sato-bloemenpark en Ghibli Park mag je zeker niet missen. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Metrostation Meitetsu Nagoya op 8 minuten wandelen en Station Nakamura Kuyakusho op 10 minuten. Bekijk onze reisgids voor Nagoya
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.30 uur: JPY 1.430 per persoon
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Gratis kranten in de lobby
Kluisjes
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 02.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 1430 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sanco Inn Shinkansenguchi
Sanco Nagoya Shinkansenguchi
Hotel Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi Nagoya
Nagoya Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi Hotel
Hotel Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi
Sanco Inn Shinkansenguchi
Sanco Nagoya Shinkansenguchi
Sanco Shinkansenguchi
Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi Nagoya
Sanco Nagoya Shinkansenguchi
Sanco Nagoya Shinkansenguchi
Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi Hotel
Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi Nagoya
Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi Hotel Nagoya
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Nagoya, op 2 km afstand van Midland Square en Osu. Ook Lucent-toren en Spiraalvormige Torenflat van Mode Gakuen liggen op een kwartiertje wandelen. Station Nagoya ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Meitetsu Nagoya is het 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Sanco Inn Nagoya Shinkansenguchi
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,8
Locatie
8,4
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 392 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
392
Gastenscore: 8 - Goed. 407 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
407
Gastenscore: 6 - Redelijk. 163 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
163
Gastenscore: 4 - Matig. 24 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
24
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
8/10 – Goed
Nicole
1 apr 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Nicole
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Sangmin
9 mrt 2026
Sangmin
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Hiroshi
21 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
清潔な客室とともに、丁寧親切なスタッフさんで、利用してよかったです。
Hiroshi
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Tomonobu
Reisde met partner
14 feb 2026
スタッフの対応は非常に良かったです。
Tomonobu
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Junichiro
2 feb 2026
Junichiro
1 nacht verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
nakazawa
22 jan 2026
nakazawa
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
KEIJI
1 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
部屋が綺麗でした。
KEIJI
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
SATOSHI
1 jan 2026
SATOSHI
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
齊藤
25 dec 2025
500mlお水サービスもありよかった
齊藤
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Atsushi
16 dec 2025
Negatief: Comfort kamer
食べていない
Atsushi
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
CHIKAKO
Zakenreiziger
28 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
CHIKAKO
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
masahiro
Zakenreiziger
27 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
部屋は清潔、スタッフのチェックイン手続き対応も丁寧でした。
masahiro
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
DongChun
Reisde met familie
22 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed in the Deluxe Double Room, Non Smoking (14 sqm). The room is compact but well laid out, with a small bath tub in the bathroom and a humidifier where you add your own water. A range of pillows is available to suit different preferences.
Check in was smooth and efficient, and the hotel already had our Expedia reservations on hand. As with most Japanese hotels, copies of our passports were taken. Amenities such as coffee, toothbrushes, and combs are available at the lobby’s self-service corner. The hotel also has coin laundry machines and vending machines for drinks and beer.
The location is excellent. It sits directly opposite BIC Camera with an escalator that leads straight into the train station. There are plenty of food options around the hotel, making it convenient for meals at any time.
Luggage delivery via Ta-Q-Bin was easy. The hotel handled everything and we only needed one delivery slip for five bags, which made onward travel very convenient.
DongChun
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Naho
17 nov 2025
Naho
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Katsutoshi
16 nov 2025
Katsutoshi
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Suengho
10 nov 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
駅から近いのがいい
Suengho
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Caroline
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Caroline
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Yi-Chun
2 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location near drug stores, grocery, and all famous shopping spots. Spotless cleanings.
Yi-Chun
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Arielle Joi
Reisde met een groep
31 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, just right outside of Nagoya station.
Arielle Joi
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
かつまさ
Zakenreiziger
29 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
施設がキレイで気持ちが良かったです。
かつまさ
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Bernice
Reisde met familie
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The extra amenities were great and the staff were very helpful. Extremely good access to Nagoya Station and lots of food and shopping options around.
Bernice
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
s
25 okt 2025
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
s
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
William
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Found property to be very convenient for access to transport all over Nagoya. Staff were friendly and supportive. Room was clean and comfortable, with all needed amenities.
William
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Ruby
18 okt 2025
Ruby
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
拓哉
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten