Pension Ichibanboshi ligt in Naganohara. Bezoek Gemeenschapshuis van Akaiwa en Herdenkingsgebouw Karuizawa Station, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationaal Park Joshin'etsu-kogen en Vulkaanpark Onioshidashi. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Indoor Tennisbaan van Karuizawa of Karuizawa Kazakoshi Park Ice Arena. Bekijk onze reisgids voor Naganohara
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Pension Ichibanboshi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Pension Ichibanboshi?
Vandaag, 28 jul. 2026, kost een verblijf bij Pension Ichibanboshi van één nacht voor twee volwassenen op 27 aug. 2026 min. € 69, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Pension Ichibanboshi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pension Ichibanboshi?
Dit pension in Naganohara ligt op 4 km van Nationaal Park Joshin'etsu-kogen en op 10 km afstand van Speelgoed-pretpark van Karuizawa en Museum voor de Vulkaan Asama. Ook Vulkaanpark Onioshidashi en Tsumagoi Local History Museum liggen op 10 km afstand.