Myhome Munich

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Restaurant

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Myhome Munich ligt in Aubing - Lochhausen - Langwied, een wijk in München. Viktualienmarkt en Hofbräuhaus zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Olympisch Park en Englischer Garten. Ga naar Allianz Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Theresienwiese, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor München
Kaart
Clarita-Bernhard-Str. 16, Munich, Bavaria, 81249

In de buurt

  • Een sneeuwbedekt park met historische gebouwen en mensen die deelnemen aan winterse activiteiten.
    Blutenburg Kasteel
    11 min. rijden - 5.6 km
  • Een tuin met een geplaveid pad, diverse bloembedden en een gebouw op de achtergrond.
    Westpark
    12 min. rijden - 10.4 km
  • Bergson Kunstkraftwerk
    7 min. rijden - 3.8 km
  • Pasing Arcaden Shopping Mall
    10 min. rijden - 4.9 km
  • Klinikum Großhadern
    12 min. rijden - 9.0 km

Lokaal vervoer

  • S-Bahnhalte Freiham - 3 min. wandelen
  • Station Neuaubing - 16 min. wandelen
  • Internationale luchthaven Franz Josef Strauss (MUC) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Waldheim
    9 min. rijden
  • Innspire Restaurant
    3 min. rijden
  • Bella Theranda
    7 min. rijden
  • Burger King
    7 min. wandelen
  • Bayerisches Schnitzel- & Hendlhaus
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Myhome Munich

  • Hotel in Aubing - Lochhausen - Langwied
  • Myhome Munich biedt onder andere een restaurant.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Een lift

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Een restaurant

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Waar staat Myhome Munich?

Dit hotel ligt in Aubing - Lochhausen - Langwied, op 4,4 km van Pasing Arcaden Shopping Mall en op 10 km afstand van Klinikum Großhadern en Westpark. Ook Theresienwiese en Marienplatz liggen op 15 km afstand. S-Bahnhalte Freiham ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Harthaus is het 23 minuten wandelen.