10/10 – Uitstekend
tony















Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Vandaag, 29 dec. 2025, kost een verblijf bij Puri Sunny Camping van één nacht voor twee volwassenen op 30 dec. 2025 min. € 17,50, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Parkeren kost IDR 15000 per dag. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit pension ligt in de bergen, op 3,4 km van Munduk-waterval en op 20 km afstand van Tamblingan-meer en Banjar-warmwaterbronnen. Ook Ulun Danu-tempel en Git Git-waterval liggen op 32 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

