Geheel appartement

Charm Suite with pool

Appartement met een buitenzwembad en een bubbelbad in Montepulciano

Fotogalerie voor Charm Suite with pool

Interieur
Smart-tv
Buiten dineren
Interieur
1 slaapkamer, gratis wifi, beddengoed

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 3

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Airconditioning
  • Wasmachine
  • Zwembad
  • Keuken
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 144
inclusief belastingen en toeslagen
15 okt - 16 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Charm Suite with pool

Appartement met een buitenzwembad en een bubbelbad in Montepulciano
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een bubbelbad en een wasserij. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een zetelbed, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een smart-tv.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Elke kamer is voorzien van smart-tv.

De locatie beschikt over een buitenzwembad en een bubbelbad.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Verwarmd zwembad

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

104415

Over deze buurt

Kaart
Montepulciano

In de buurt

  • Terme di Montepulciano Spa - 3 min. rijden - 2.5 km
  • Piazza Grande - 4 min. rijden - 2.9 km
  • Duomo di Montepulciano - 4 min. rijden - 2.9 km
  • Palazzo Ricci - 4 min. rijden - 2.9 km
  • Palazzo Avignonesi - 5 min. rijden - 3.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Torrita di Siena - 20 min. rijden

Restaurants

  • ‪Antico Caffè Poliziano - ‬6 min. rijden
  • ‪Romantico - ‬5 min. rijden
  • ‪E lucevan le stelle - Montepulciano (Siena), Tuscany - ‬5 min. rijden
  • ‪Osteria Acquacheta - ‬5 min. rijden
  • ‪Cantina Gattavecchi - ‬4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Charm Suite with pool over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Charm Suite with pool?

Vandaag, 12 okt. 2025, kost een verblijf bij Charm Suite with pool van één nacht voor twee volwassenen op 15 okt. 2025 min. € 144,0, exclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Charm Suite with pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Charm Suite with pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Charm Suite with pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Charm Suite with pool?

Dit appartement in Montepulciano ligt op 3 km afstand van Val di Chiana, San Biagio en Terme di Montepulciano Spa. Ook Torre del Pulcinella en Medici Fort liggen op 5 km afstand.