Esplanade Hotel Resort & Spa ligt in Minusio in de buitenwijken. Bezoek culturele hoogtepunten Locarno Funiculair Station en Kursaal Locarno SA. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Locarno NLM Veerterminal en Kabelbaan Orselina - Cardada. Reis je met kinderen? Overweeg dan Fondazione Monte Verità en Botanische Tuin Gambarogno. Speel een potje golf op de dichtbijgelegen golfbaan of kies voor een avontuurlijkere activiteit, zoals mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Minusio
Via delle Vigne 149, Locarno, Minusio, TI, CH-6648
In de buurt
Oude Stad
4 min. rijden - 2.5 km
Piazza Grande
4 min. rijden - 2.9 km
Tenero - Sportcentrum
2 min. rijden - 2.8 km
Locarno Funiculair Station
4 min. rijden - 2.5 km
Casino Locarno
4 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Gordola - 6 min. rijden
Lugano (LUG-Agno) - 44 min. rijden
Restaurants
Al Porto Café Lago
4 min. rijden
Al Porto
4 min. rijden
McDonald's
4 min. rijden
Sensi
4 min. rijden
Perbacco - Bar Ristorante Pizzeria
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Esplanade Hotel Resort & Spa
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in de buitenwijken
Bij Esplanade Hotel Resort & Spa zijn er de volgende voorzieningen: een poolbar, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Verwen jezelf met een manicure/pedicure, een body wrap of een ayurvedische behandeling bij Le Palme, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant La Belle Epoque serveert diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en een fitnesscentrum.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis vervoer vanaf het treinstation en gratis fietsen ter plaatse
Huwelijksservices, een lift en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
De 67 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Baby-/kinderbedden en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis shuttleservice vanaf het treinstation
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: CHF 25 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
La Belle Epoque
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gratis fietsenverhuur
Sauna
Sportschool
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Kinderopvang
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
45 vierkante meter aan conferentieruimte
Computerstation
Buiten
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Ayurvedische behandelingen
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spa beperkt geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
4 etages
Gebouwd in 1913
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Haardroger
Pantoffels
Entertainment
Satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van CHF 30 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van CHF 30 per nacht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CHF 120 per nacht.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 4.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
Toeristenbelasting: CHF 0.15 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer CHF 25 per persoon
Borgsom voor huisdieren: CHF 30 per nacht
Toeslag voor huisdieren: CHF 30 per huisdier, per nacht
Toeslag voor extra bed: CHF 120 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Kinderen jonger dan 6 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Esplanade Hotel Resort
Esplanade Hotel Resort Minusio
Esplanade Minusio
Esplanade Hotel Minusio
Esplanade Hotel Resort And Spa
Esplanade Hotel Resort Spa
Esplanade Resort & Spa Minusio
Esplanade Hotel Resort & Spa Hotel
Esplanade Hotel Resort & Spa Minusio
Esplanade Hotel Resort & Spa Hotel Minusio
Veelgestelde vragen
Beschikt Esplanade Hotel Resort & Spa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Esplanade Hotel Resort & Spa?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van CHF 30 per nacht en een toeslag van CHF 30 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Esplanade Hotel Resort & Spa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Esplanade Hotel Resort & Spa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Esplanade Hotel Resort & Spa?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Minusio ligt in de buitenwijken, op 3 km afstand van Kabelbaan Orselina - Cardada, Locarno Funiculair Station en Tenero - Sportcentrum. Ook Kursaal Locarno SA en Openbare Tuinen liggen op 3 km afstand. Locarno (ZJI-Station Locarno) ligt op 29 minuten wandelen en naar Station Locarno F.A.R.T is het 29 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Esplanade Hotel Resort & Spa
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Locatie
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 125 van 199 beoordelingen
10 - Uitstekend
125
Gastenscore: 8 - Goed. 61 van 199 beoordelingen
8 - Goed
61
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 199 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 199 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 199 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
À recommander
Très bel hôtel, très bien entretenu, personnel chaleureux et souriant, que demander de plus?
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 aug 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pleasant, gorgeous views but avoid the restaurant!
The hotel is a throwback to a more elegant time, with spacious hallways and staircase, a garden with pool, and a restaurant on the pleasant terrace with gorgeous views. What a shame, then, that the restaurant service left us feeling irritated and angry. One of the waiters was pompous, condescending, and downright rude; instead of being helpful with the wine, he tried to impress with jargon, and rolled his eyes when we selected a "lesser" wine offered by the glass; when we decided on just a pasta course, his attitude was dismissive and haughty; when asked for dessert menus, he dropped them off and disappeared, and no one deigned to come back to take our order for the next 15 minutes.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Katrin, Zürich
3 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Empfehlenswertes Hotel für kürzere Aufenthalte
Ich habe das Hotel für ein verlängertes WE gebucht und es nicht bereut. Es liegt verkehrstechnisch super - mit dem Auto ist man schnell auf dem Weg nach Lugano, Verzasca Tal, Bellinzona, und natürlich Locarno/Ascona. Auch die Anbindung an den öffentlichen Bus ist hervorragend. Die Sicht von der Terrasse ist toll - ein besonderes Frühstückserlebnis.
Katrin
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Karin, Zürich
23 jul 2016
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Hotel an toller Lage
Das Hotel besticht durch seine grossen Räume und die tolle Lage. Leider ist die Einrichtung sehr bescheiden und lieblos, so dass man sich noch heute vor kommt wie im Sanatorium.
Karin
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel muy agradable con vista espectacular
Nuestra estancia fue corta pero muy grata. Las comodidades del hotel muy buenas, personal muy cortés, habitación amplia, limpia, clara.
Oferta de desayuno debmucha calidad y variedad.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
8 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful
wonderful place @ Lago - great views - great dinner and breakfast
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Michael
9 apr 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A place to relax and enjoying fresh air and a view filled with joy...pleasant place
Michael
8/10 – Goed
Matthew, Laufen
30 mrt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Still good, but used to be better.
Not as good as it used to be, since they started using concentrates for breakfast juices, and now even charging for an omelette or fried eggs. The rooms are not well insulated, and can be noisy at full occupancy. On the positive side, they offer to pick-up/drop-off at the train station, have a good outdoor pool and several spa facilities. Not the worst location, but still a good walk uphill/downhill from the lake. We were able to loan bikes free of charge, but they were not well maintained in my opinion. They did offer a free chocolate egg for Easter, as well as a prize draw (although only one prize, and we were not lucky). It is my 2nd time at this hotel, my wife's 5th time, as it is possible to get good prices at non peak times. I think we'll look somewhere else next time though.
Matthew
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
18 dec 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Margrit, Adligenswil
10 dec 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein erholsames Wochenende
Der Wellness-Bereich hat mir gefallen, die Ayurveda-Behandlung wurde von einem Kenner seines Faches ausgeführt. Diese würde ich jederzeit wiederholen.
Margrit
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 dec 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Rafi
8 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rafi
10/10 – Uitstekend
Daniel, Zürich
6 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
sehr empfehlenswert.
sehr angenehm und empfehlenswert. schöner Aussenpool. Wellness nicht riesig, aber passend. schöner Blick über den Lago Maggiore.
Daniel
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
6 nov 2015
Negatief: Comfort kamer
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 nov 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Das Hotel war für mich mit Abstand das Beste.
Es war angenehm. Das Personal ist sehr höflich und kompetent.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Heinz, Flaach
29 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
hervorragend
Wir werden sicher wieder kommen und die traumhaft schöne, ruhige Lage mit viel Komfort geniessen. Die erwähnten, kleinen Mängel sind schon fast vergessen.
Heinz
10/10 – Uitstekend
Gregor
28 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gregor
8/10 – Goed
Rolf
28 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rolf
10/10 – Uitstekend
Daniela
28 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Daniela
10/10 – Uitstekend
Jean, 1649 Pont-la-Ville
26 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ruhige Lage, Wunderschöne Aussicht auf den Lago Maggiore, grosser geheizter Pool, schöner Park.
Grosses Morgenbuffet sogar mit Lachs!
Für mich fehlt nur eine Duschkabine anstelle der Badenwanne mit duschmöglichkeit und Schiebetüren.
Jean
10/10 – Uitstekend
Myriam
22 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Myriam
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful
Superb hotel. Great facilities, good price and very clean. Only slight complaint is the restaurant is not quite up to the standard you expect given how expensive it is. The breakfast buffet, however is excellent.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Auf der Durchreise, leider nur für eine Nach, aber der indische Masseur mit fast magischen Händen, ist ein Grund um wieder ins Esplanade zurück zu kehren!