8/10 – Goed
Maurice
A pleasant apartment but you need transport

In dit aparthotel in Mijas is wifi gratis. Bureaus en kluisjes zijn beschikbaar. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Ja, deze accommodatie heeft 4 buitenzwembaden. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Dit aparthotel ligt bij de zee, op 1,6 km van Playa El Bombo en op 2,3 km van Playa de La Cala - El Torreón. Ook Playa de Cabopino en Cabopino Golf Marbella liggen op 10 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster