Los Amigos Beach Club ligt vlak bij het strand in Mijas. Trek de natuur in bij Strand van Fuengirola en Playa de Los Boliches. Bezoek Bioparc Fuengirola en Sea Life Benalmádena als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Ook Casino Torrequebrada en Jachthaven van Benalmádena zijn zeker een bezoekje waard.Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, snorkelen en waterskiën. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Mijas
Urb Playamarina , Carretera de Cadiz, (N-340) km 204 , Costa Del Sol ,, Mijas, Málaga, 29649
In de buurt
Malaga Provincie Stranden
2 min. wandelen - 0.2 km
Playa del Charcón
3 min. wandelen - 0.3 km
Playa Del Faro
5 min. wandelen - 0.5 km
Playa del Charcón - Playa Marina
6 min. wandelen - 0.6 km
Playa del Faro - El Faro
10 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Estación de Fuengirola - 18 min. rijden
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 39 min. rijden
Restaurants
Foster's Hollywood
9 min. rijden
McDonald’s Mijas El Chaparral
15 min. wandelen
Conrisa
7 min. rijden
Casa Carmen Restaurant Platillos
9 min. rijden
Bikini Beach
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Los Amigos Beach Club
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen 2 buitenzwembaden, maar ook een binnenzwembad en een restaurant. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een fitnesscentrum, een bar/lounge en een poolbar. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een smart-tv met digitale zenders, terwijl een zitruimte en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Los Amigos Beach Club heeft 140 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle bedden hebben een pillowtop-matras. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke smart-tv van 32 inch heeft digitale zenders. Op beperkte dagen wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is massages in de kamer beschikbaar.
De locatie beschikt over 2 buitenzwembaden en een binnenzwembad. Naast een kinderzwembad bestaan de recreatieve voorzieningen onder andere uit een outdoor tennisbaan, een bubbelbad, een sauna en fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn massages en lichaamsbehandelingen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Autoverhuur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kinderzwembad
Speelplaats
Restaurants ter plaatse
Martirio Limón Restaurant
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Pillowtop-matras
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Bibliotheek
Smart-tv van 32 inch met digitale zenders
Buiten
Terras/patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Businesscentrum
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Beperkte huishoudservice
Conciërgeservices
Geldautomaat
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Kinderzwembad
Minigolf
Outdoor tennisbaan
Spelletjesruimte
Sportschool
Fietsenverhuur in de buurt
Golfbaan in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Zeilen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
140 units
3 etages
Composteren
Herbruikbare koffie-/theefilters
Ledverlichting
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Receptieruimte
Recycleren
Tuin
Zonne-energie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Van 12 januari 2026 tot 1 januari 2028 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
Het buitengedeelte
Een aantal hotelkamers
Renovatiewerken worden alleen tijdens kantooruren uitgevoerd. Alles wordt in het werk gesteld om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie gebruikt zonne-energie en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Er is maximaal 1 babybed/wiegje per kamer toegestaan.
Let erop dat er extra toeslagen zijn voor het recreatiecentrum en de resortvoorzieningen van deze accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie A/MA/01167, 2010/MA/000355
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Club Los Amigos
Los Amigos Beach Club
Los Amigos Beach Club Aparthotel
Los Amigos Beach Club Aparthotel Mijas
Los Amigos Beach Club Mijas
Los Amigos Club
Los Amigos Beach Club Hotel Mijas
Los Amigos Beach Club Spain/Mijas, Costa Del Sol
Los Amigos Beach Hotel
Los Amigos Beach Club Diamond Resorts Apartment Mijas
Los Amigos Beach Club Diamond Resorts Apartment
Los Amigos Beach Club Diamond Resorts Mijas
Los Amigos Beach Club Diamond Resorts
Veelgestelde vragen
Beschikt Los Amigos Beach Club over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Los Amigos Beach Club?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij Los Amigos Beach Club van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 96, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Los Amigos Beach Club?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Los Amigos Beach Club inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Los Amigos Beach Club uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Los Amigos Beach Club?
Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 4,2 km van Strand van Fuengirola en op 4,8 km van Bioparc Fuengirola. Ook Playa de Los Boliches en Casino Torrequebrada liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Los Amigos Beach Club
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
7,8
Locatie
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 810 van 1399 beoordelingen
10 - Uitstekend
810
Gastenscore: 8 - Goed. 487 van 1399 beoordelingen
8 - Goed
487
Gastenscore: 6 - Redelijk. 75 van 1399 beoordelingen
6 - Redelijk
75
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 1399 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 1399 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
8/10 – Goed
Peter
1 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Een aanrader!
Nette accommodatie met alles er op en aan. De weergave op de foto’s komen overeen wat je krijgt.
Peter
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Peter
29 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Een aanrader!
Goede accommodatie, de foto’s geven precies weer wat je daadwerkelijk krijg en ziet.
Peter
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Peter
28 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Top studio!
Hele goede studio, volledig ingericht. Keuken in een aparte ruimte en volledig ingericht met vaatwasser en wasmachine. Grote douche en goede bedden.
Peter
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Abdeslam
Reisde met familie en kleine kinderen
27 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We hebben een top vakantie gehad. Hadden een iets mindere start de eerste 2 dagen maar daar zijn we goed uit gekomen en daarna was het top!
Kamer (met 1 slaapkamer)
Sfeervol, ruim voldoende voor ons vieren. Mooi uitzicht op het zwembad. Wel jammer was dat de glazen allemaal in 3-voud waren ipv 4. Airco op balkon was ook een beetje vervelend want die blies dan over je heen. Dus als je op balkon wilde zitten moest je de airco uitzetten. De badkamer was wel wat aan de krappe kant.
Zwembad
Erg leuke zwembaden. Kinderbad is aanwezig die ook lekker groot genoeg is. Het grote bad is ook erg groot, helaas ook wel erg diep. Aan 1 kant kan je als volwassene goed staan, de andere kant is echt wel diep (ik ben 1,76). Vervelende is wel dat hier eigenlijk te weinig bedjes staan, als je niet vroeg bent is alles al bezet. Mensen houden ook plekken bezet. De ene badmeester is er streng in en haalt de handdoeken weg, de andere doet er niets aan. Beleid bij de badmeesters verschilt ook, bij de ene mag je wel met zwemband in het grote bad, bij de ander niet. Dat kan eenduidiger.
Animatie was erg leuk! 1 jongen (weet zijn naam helaas niet) deed het zo leuk met de kinderen. Hij bracht erg veel sfeer. Er was ook vaak iets te doen, waterbasketbal, bingo, brug over water.
En alles met een heerlijk muziekje erbij.
Locatie
Prachtig! We hadden wel een auto en je zit zo op de grote weg en kan binnen 25 min alle kanten op, Fuengirola, Marbella, Pueblo Mijas.
Strand
Niet geweest, erg kleinschalig.
Abdeslam
10 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Wim
24 jun 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Aardig complex maar niet voor herhaling vatbaar
Ons verblijf verliep niet naar wens. Onze accommodatie was redelijk maar het uitzicht echt beneden peil. Daarnaast zeer gehorig ( tot 3 uur in de nacht veel herrie!
Wim
4 nachten verbleven in juni 2023
4/10 – Matig
Nicolas
27 mrt 2022
Nicolas
1 nacht verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
Maria
13 feb 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Heel goed mooie kamer alles er op en aan
Maria
2 nachten verbleven in februari 2022
10/10 – Uitstekend
Henk
Zakenreiziger, Reisde met partner
23 dec 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtige appartementjes. Kraakhelder, super schoon, van alle gemakken voorzien. Jammer van de dunne tussenmuren (daardoor erg gehorig).
Henk
2 nachten verbleven in december 2021
8/10 – Goed
E R
24 sep 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Zeer netjes en een verzorgde accomodatie. Mooie kamer en goed zwembad
E R
3 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 jul 2020
Positief: Voorzieningen
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Ali
Reisde met familie
1 mei 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Ali
5 nachten verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fijn appartement met alles er op en eraan schoonmaken beetje onlogisch om de drie dagen
dag voor vertrek schoonmaken? alles volgens schema! Het appartement stok naar rokers.
Na klacht werd de hoes van het bankstel gereinigd
Andere kamer was niet meer mogenlijk omdat we al een uur waren in gecheked. Beetje jammer. Maar het had iets geholpen. Wel super vriendelijk personeel.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
monique
13 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top locatie vlak aan zee
Fantastisch luxe appartement. Ik zou niet kunnen bedenken wat ik er heb gemist. Behalve meer tijd om ervan te genieten. Top. Alleen de uitcheck-tijd is 10.00 uur, wat voor Spanje vroeg is. Maar dat is tevoren bekend. En het is jammer dat de muur tussen de galerij en de slaapkamer erg gehorig is.
Het is moeilijk te vinden, maar als je er eenmaal bent wil je niet meer weg. En het strand is echt om de hoek.
monique
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Mohamed
21 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uitstekend hotel met vriendelijk personeel.
Uitstekende ontvangst bij de receptie, onze koffers werden tot in de kamer gezet (1ste verdieping, geen lift). De studio was schoon en voorzien van alles wat je maar nodig kan hebben. Restaurant had superlekker ontbijt en de Engelse serveerster was superaardig. De lokatie van het hotel is ideaal, rustig gelegen maar op loopafstand van strand. Binnenzwembad was gesloten door verbouwing maar buitenzwembad was groot en ruim genoeg voor alle gasten. Top service.
Mohamed
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
5 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer compleet, net en ruim appartement. De service was uitstekend.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
15 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Koud water in zwembad was minder goed. Warm water in binnenbad; daarvoor moest wel extra worden betaald en zwemmutsen moesten worden aangedaan.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Marie
21 nov 2018
Verrassend dat je hier een studio krijgt ipv een kamer. Tof !
Marie
1 nacht verbleven in november 2018
8/10 – Goed
Mireille, Zuid Limburg
1 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nette appartementen, rustige locatie
Ruime keuken met alle benodigdheden. Super. Ruim balkon. Alles heel netjes.Jammer dat je voor binnenzwembad apart moest betalen, zeker in het voorseizoen en ook de betaling voor de wifi vonden wij erg duur. Verder alles prima.
Mireille
8 nachten verbleven in april 2018
10/10 – Uitstekend
Eliane, Buizingen
21 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustig verblijf op 300m van klein strand
Voor ons was het super,in studio alles aanwezig.Op 7 dagen komen ze1x lakens verversen en 2x handdoeken.Alles op het domein was zeer net en super vriendelijk.Prijs kwaliteit meer dan een aanrader.Wij zijn wel in een rustige periode gegaan
Eliane
7 nachten verbleven in april 2018
8/10 – Goed
Jan, Zoetermeer
1 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed verzorgd appartementencomplex
Mooie ruime appartementen (ook de studio's). Tot onze verbazing was er van alles voor ons klaar gelegd:
koffie, thee, zout, peper, koffiemelk, olie, vaatwastabletten, zeep voor de wasmachine enz.
Het enige minpunt was het opklapbed in de studio; dun matras op een plank.
Het complex richt zich op engelsen, die dan ook duidelijk aanwezig zijn.
In het straatje schuin achter het complex is een zevental eettentjes waar je erg goed en betaalbaar kunt eten. Vooral de Chinees verdient aanbeveling; kan zich meten met de beste Kantonese restaurants in Nederland.
Jan
9 nachten verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
Gerard, Voorburg
21 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
prettig resort
Ligging is uitstekend. Vlakbij A7 maar geen geluidoverlast. Eigen ingang met hek. Ligging van de kamers erg divers. Wij hadden een goede kamer. Echter het uitzicht werd belemmerd door een zijmuur. Pas rond 10.00 uur was de zon hoog genoeg om op de loggia te komen. Helaas was het omgevingsgeluid van buren, bouwwerkzaamheden en contactgeluid erg aanwezig.
Gerard
12 nachten verbleven in februari 2018
8/10 – Goed
Alex, Eindhoven
20 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed appartement zeker als je kind(eren) hebt.
Zeer vriendelijk personeel. Zeer compleet uitgerust appartement. (Wasmachine/Vaatwasser/Oven/Magnetron/Gratis baby spullen zoals bedje en badje)
Gratis parkeren. Vlakbij uitvalswegen en slecht 25min rijden vanaf Luchthaven Malaga.
Appartement was netjes onderhouden en schoon.
Alex
5 nachten verbleven in februari 2018
6/10 – Redelijk
claire, DH
3 jan 2018
Positief: Netheid, comfort kamer
Mooie studio met veel rust
De studio die wij hadden was gemoderniseerd, netjes en alles voor handen incl vaatwasser en wasmachine. Zwembad groot genoeg maar niet verwarmd. Binnenzwembad met sauna voor €12 per kamer per dag hebben we geen gebruik van gemaakt. Strandje te bereiken via wandelpaden onder drukke weg door. Je hebt wel een auto nodig om ergens te komen, het resort ligt buiten fuengirola, er is niks in de buurt behalve de zee.
claire
7 nachten verbleven in december 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooie modern gerenoveerde accommodatie
Appartement met 2 slaapkamers en 2 luxe badkamers, met uitzicht op mooi zwembad.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prijs/kwaliteit top
Mooi verzorgd hotel met veel faciliteiten, vriendelijke staff en mooie verzorgde kamers. Zelfs buiten seizoen een animatie team en activiteiten. Jammer dat de extra zwembaden gesloten waren want mooie tuinen om in te relaxen waren hierdoor niet betreden.