Fotogalerie voor Casa Armonela, rest 5 minutes from Paseo Montejo





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers 5 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa Nobel. Casa colonial con piscina en el centro. Beautiful colonial house.
Casa Nobel. Casa colonial con piscina en el centro. Beautiful colonial house.
- Zwembad
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Mérida. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Paseo de Montejo (straat) en Plaza Altabrisa. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio de Béisbol Kukulkán of Kukulcan Stadium.
Mérida, YUC
In de buurt
- Internationaal Congrescentrum van Yucatán - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Amerikaans consulaat Mérida - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Paseo de Montejo (straat) - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Catedral de Mérida - 4 min. rijden - 3.3 km
- Congrescentrum Yucatán Siglo XXI - 6 min. rijden - 6.5 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Las Quekas del Comal - 8 min. wandelen
- Coffee Mike - 10 min. wandelen
- Puruxón Cauich - 2 min. wandelen
- Taquería Yucatán - 4 min. wandelen
- Platos Rotos - 9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
10