Gehele woning

3BD House Manila, Private Jacuzzi and Pool table

Dit vakantiehuis met een keuken ligt op 4 minuten stappen van Parcque del Poblado

Fotogalerie voor 3BD House Manila, Private Jacuzzi and Pool table

Terras
Televisie
Terras
Spelletjeskamer
3 slaapkamers, een bureau, wifi, beddengoed

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Keuken
De huidige prijs is € 208
4 nov - 5 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

3BD House Manila, Private Jacuzzi and Pool table

Welcome to your ideal group retreat in vibrant Manila! Just steps from Parque Lleras and Provenza, this spacious two-story home hosts up to 12 guests. Enjoy a private jacuzzi, a rooftop terrace with stunning views, and a pool table for added fun. With style, comfort, and the city’s best dining and nightlife at your doorstep, this is your perfect Medellín getaway!

Amenities:
• Private Jacuzzi
• Pool table
• 6 queen size beds
• Fully Equipped Kitchen
• Smart TV
• Fast Wi-Fi

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2,5 badkamers

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Werkplekken

  • Bureau

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 225736
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

328832

Over deze buurt

Kaart
Medellín, Antioquia

In de buurt

  • Parcque del Poblado - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Parque Lleras - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Clínica Medellín - El Poblado - 10 min. wandelen - 0.8 km
  • Oviedo-winkelcentrum - 2 min. rijden - 1.8 km
  • Winkelcentrum Santa Fe - 2 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Poblado - 11 min. wandelen
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 33 min. rijden

Restaurants

  • ‪El Altar Taquería - ‬2 min. wandelen
  • ‪Hija Mia Coffee Roasters - ‬2 min. wandelen
  • ‪SERÉ - ‬1 min. wandelen
  • ‪Restaurante Idílico - ‬1 min. wandelen
  • ‪Lavocaderia - ‬2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 3BD House Manila, Private Jacuzzi and Pool table?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij 3BD House Manila, Private Jacuzzi and Pool table?

Vandaag, 30 okt. 2025, kost een verblijf bij 3BD House Manila, Private Jacuzzi and Pool table van één nacht voor twee volwassenen op 4 nov. 2025 min. € 208,16, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Waar staat 3BD House Manila, Private Jacuzzi and Pool table?

Dit vakantiehuis ligt in El Poblado, op 10 minuten wandelen van Parcque del Poblado en Parque Lleras. Ook Clínica Medellín - El Poblado en Oviedo-winkelcentrum liggen op 2 km afstand. Station Poblado ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Industriales is het 29 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over 3BD House Manila, Private Jacuzzi and Pool table

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Laura M.

Positief: Netheid

Amazing!!

The place was beautiful clean the neighborhood was on point beautiful restaurants store right on the corner and the host can't complain will be back for sure
2 nachten verbleven in januari 2025