Villa Green Paradise by BaliSuperHost ligt in Mas. Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Apenbos van Ubud en Sanur Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Bali Quad Ontdekkingstochten of kies voor een avondje uit bij Atlas Beach Fest. Bekijk onze reisgids voor Mas
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Green Paradise by BaliSuperHost?
Vandaag, 26 sep. 2026, kost een verblijf bij Villa Green Paradise by BaliSuperHost van één nacht voor twee volwassenen op 28 sep. 2026 min. € 177, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Villa Green Paradise by BaliSuperHost inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Green Paradise by BaliSuperHost uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Green Paradise by BaliSuperHost?
Dit hotel in Mas ligt op 3,2 km van Kunstmuseum Agung Rai en op 4,5 km van Apenbos van Ubud. Ook Pura Dalem Agung Padangtegal en Peliatan Palace liggen op 5 km afstand.