Dit appartement beschikt naast een buitenzwembad over een tuin en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Dit appartement heeft 5 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met wasmachines/drogers. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een vaatwasser.
Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit appartement in Marbella is wifi gratis.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Buiten
Balkon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Toegang via buitengalerij
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
StayatSas apt Marbella, walking to beach, 260 ft terrace, swimming pools, garage
Nueva Andalucia, Marbella
StayatSas apt Marbella, walking to beach, 260 ft terrace, swimming pools, garage
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 300 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
dit appartement ligt in Marbella. Puerto Banús en Marina Marbella zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Malaga Provincie Stranden en Playa Puerto Banús. Bulevar San Pedro Alcántara en ImagiArte zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Marbella