Marbella Retreat - 2 Beds - Sleeps 5 - Pool bevindt zich vlak bij Puerto Banús en biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Marbella Retreat - 2 Beds - Sleeps 5 - Pool hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
2 badkamers met douches
Balkons, keukens en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Buiten
Balkon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 300 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Marbella. Puerto Banús en Marina Marbella zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa Puerto Banús en Playa de Venus. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Palacio de Congresos & Exposiciones Adolfo Suarez en Auditorio Starlite, La Cantera de Nagüeles. Bekijk onze reisgids voor Marbella
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 54 min. rijden
Restaurants
NAO Pool Club
5 min. rijden
spisa
4 min. rijden
Park Lane Sport
13 min. wandelen
Restaura Samna
13 min. wandelen
Paisana
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Marbella Retreat - 2 Beds - Sleeps 5 - Pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Marbella Retreat - 2 Beds - Sleeps 5 - Pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Marbella Retreat - 2 Beds - Sleeps 5 - Pool inchecken?
Inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Marbella Retreat - 2 Beds - Sleeps 5 - Pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Marbella Retreat - 2 Beds - Sleeps 5 - Pool?
Dit appartement in Marbella ligt op 3 km afstand van Centro Plaza, Puerto Banús en Playa Puerto Banús. Ook Malaga Provincie Stranden en Playas del Duque liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Marbella Retreat - 2 Beds - Sleeps 5 - Pool