Casa Bocobo Hotel bevindt zich in Ermita, een wijk in in Manila, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij het vlonderpad. SM Winkelcentrum van Azië en Greenbelt Shopping Mall zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Manila Ocean Park en BGC Arts Center. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Ninoy Aquino-stadion of Rizal Memorial Sports Complex. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Manila
Casa Bocobo Hotel ligt op op loopafstand van Amerikaanse Ambassade en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een 24-uurs receptie en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 78 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 09.00 uur: PHP 280 per persoon
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Informatieborden in braille of reliëfletters
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2008
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
Dit is een aangewezen quarantainehotel. De accommodatie accepteert alleen boekingen van reizigers voor wie quarantaine vereist is (d.w.z. internationale reizigers). Het kan zijn dat je voor aankomst wordt gevraagd om hiervan een bewijs te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer PHP 280 per persoon
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bocobo
Bocobo Hotel
Casa Bocobo
Casa Bocobo Hotel
Casa Bocobo Hotel Manila
Casa Bocobo Manila
Hotel Bocobo
Hotel Casa Bocobo
Casa Bocobo Hotel Hotel
Casa Bocobo Hotel Manila
Casa Bocobo Hotel Hotel Manila
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Bocobo Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Bocobo Hotel?
Vandaag, 31 mrt. 2026, kost een verblijf bij Casa Bocobo Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 2 apr. 2026 min. € 25, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa Bocobo Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Bocobo Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Casa Bocobo Hotel?
Dit hotel ligt in Ermita, op 15 minuten wandelen van Rizal Park, Amerikaanse Ambassade en Manila Ocean Park. Ook St. Luke's Medical Center Extension Clinic en Robinson's Place liggen op 10 minuten wandelen. LRT-station Verenigde Naties ligt op 6 minuten wandelen en naar LRT-station Pedro Gil is het 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa Bocobo Hotel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,4
Locatie
8,6
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 348 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
348
Gastenscore: 8 - Goed. 394 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
394
Gastenscore: 6 - Redelijk. 175 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
175
Gastenscore: 4 - Matig. 49 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
49
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 35 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
35
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
8 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
geen lift tapijt aan vernieuwing toe.
maar personeel doet alles om het naar je zin te maken.
het buffet was niet mijn ding maar gelijk wat anders klaar maken.
op alles werd gelijk actie ondernomen prima
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi, vlak bij Rizal park
Het was een prima verblijf. ......................................
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2018
6/10 – Redelijk
Tonia, Zaandam
26 dec 2014
Redelijk hotel voor een schappelijke prijs
De kamers zijn schoon en de matrassen liggen prima. De kamers liggen wel aan een drukke weg en zijn niet echt sfeervol. Voordeel is de gunstige ligging op loopafstand van de Robisonmall. Het personeel is vriendelijk en het ontbijt matig, maar tegen een kleine vergoeding is er wel eten bij te bestellen. Omdat de kamers gunstig geprijsd zijn daarom een aanrader!
Tonia
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 apr 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Net hotel, op goede locatie.
Net hotel, op een goede locatie. Vriendelijk personeel. Schone kamer. De badkamer is aan de kleine kant evenals het tweepersoons bed in de deluxe kamer. Basic inrichting, maar wel afdoende.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
peter, Maastricht
26 jan 2014
Positief: Personeel en service
aardig maar het was in het verleden BETER!
ben vaker in dit hotel geweest
maar gaat achteruit!!
peter
6/10 – Redelijk
Victor
Reisde met partner
23 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
The place had roaches. However, the staff was super nice and helpful.
Victor
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
John
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful staff. Front desk staff were amazing , Always a smile and nothing a problem. I stayed longer ! Clean and fresh place . Will stay again..
John
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Orlando
14 mrt 2026
Excellent place to stay.
Orlando
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Rizzi Anne
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent!
Rizzi Anne
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Richie
7 mrt 2026
Richie
2 nachten verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Reynaldo
2 mrt 2026
Reynaldo
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Girodon
30 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon choix
Chambre accueillante spacieuse.
Bonne literie.
Le petit déjeuner ne nous a pas convenu (pas de petit déjeuner continental).
Personnel charmant et serviable.
Près du parc Rizal, d'Intra Muros et du métro.
Girodon
4 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top Notch
Top Notch Stay!
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in februari 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Edward, ENTERPRISE
16 feb 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Wi-Fi, water temperature, and conditions of the room are unsatisfactory. Manager does not know how to do their job.
Edward
26 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Jeay Ehm
Reisde met familie
14 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice, Clean and amazing
Jeay Ehm
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Miles
25 jan 2025
Miles
2 nachten verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Christian
23 jan 2025
Positief: Personeel en service
Its ok. Just a usual typical Hotel in Philippines
Christian
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
20 jan 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were all nice, friendly, and helpful - especially the guard (who seem to always be in rota during my 3 night stay). The hotel needs renovation especially the bathroom - toilet cover is almost giving up. There were also a lot of ants in the room.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Princes May
Reisde met familie
13 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly and professional customer service. Good location.
Princes May
1 nacht verbleven in december 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Angelito
6 jan 2025
Angelito
3 nachten verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Boualam
9 dec 2024
Positief: Personeel en service
Moyen
Moyen
Boualam
2 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Jakub
8 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Special thank you to the receptionists and the guard, who helped me many times with the door. I appreciate all actions. Room was specious, clean and AC working well. I'd like to come back :)
Jakub
1 nacht verbleven in november 2024
8/10 – Goed
james
Reisde met partner
7 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Overall, a good value. Entry doors are flimsy interior doors good bed and pretty clean. Staff was really great especially the receptionist and guard.
james
1 nacht verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Steph
2 dec 2024
Steph
3 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Hiroki
2 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten