Check Inn Olón ligt in Manglaralto. Verken de plaatselijke natuur bij Playa de Olon en Strand van Montañita. Machalilla Nationaal Park en Acuario Valdivia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Manglaralto
Calle 7, Manglaralto, 241754
In de buurt
Playa de Olon
8 min. wandelen - 0.7 km
Playa de los Frailes
62 min. rijden - 62.1 km
Strand van Montañita
4 min. rijden - 3.8 km
Playa Ayampe
23 min. rijden - 22.6 km
Playa Puerto López
41 min. rijden - 44.8 km
Restaurants
Pizza Marea
9 min. wandelen
Áurea
3 min. rijden
Empanadas Bahiio
10 min. wandelen
La Churrería
10 min. wandelen
Por Que No? Lounge And Bar
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Check Inn Olón
Hotel vlak bij Playa de Olon
Check Inn Olón biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een 24-uurs receptie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Check Inn Olón bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (15%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Check Inn Olón?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Check Inn Olón?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Check Inn Olón van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 19, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Check Inn Olón inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Check Inn Olón uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Check Inn Olón?
Dit hotel in Manglaralto ligt op 0,8 km van Playa de Olon en op 5 km afstand van Montañita Point en Strand van Montañita. Ook Montanita Spaanse School en Kerk van Montañita liggen op 5 km afstand.