Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Suzanne
17 aug 2026
Het huis heeft een prachtig uitzicht vanaf het terras/tuin en zwembad. Veel mooier dan op de foto’s.
Het zwembad is heerlijk en goed van grootte.
De onderburen zijn ontzettend vriendelijk en hulpvaardig. Deze buren hebben recht van overpad door het terras om naar hun auto te kunnen. Verder geen last van, want de buren waren erg aardig en we hadden regelmatig even een gezellig praatje.
De eigenaar sprak alleen Frans, dat was voor ons lastig communiceren. De woning was niet te vinden volgens de beschrijving, er was een verkeerd huisnummer doorgegeven. Na contact met de site hebben we het goede huisnummer ontvangen. Daar aangekomen, wisten we niet hoe we de sleutel konden ontvangen. Een week van tevoren hierover contact opgenomen met de eigenaar, maar geen reactie ontvangen. Wel een code via de site, maar dit kon je nergens invoeren.
Er waren in het huis overal mieren, elke ochtend en avond schoonmaken, hielp niet ze bleven overal vandaan komen, heel vies.
Verder functioneerde de wifi niet. Berichten konden niet verstuurd worden of je kon niet op het internet.
Buren een huis verderop waren luidruchtig, hadden muziek hard aan. Eigenaar heeft hier goed op gereageerd en daarna hadden we geen last meer.
Al met al hebben we een fijne vakantie gehad in een hele mooie omgeving!!
8 nachten verbleven in augustus 2026


















