Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas ligt in het stadscentrum en vlak bij de luchthaven in Manassas. Bowl America Bull Run en Tranquility Day Spa zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Splash Down Water Park en Hylton Performing Arts Center bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Haymarket IcePlex of kies voor een avondje uit bij Patriot Center. Bekijk onze reisgids voor Manassas
10610 Automotive Drive, Manassas, VA, 20109
In de buurt
National Mall
30 min. rijden - 53.2 km
Bowl America Bull Run
2 min. wandelen - 0.2 km
Bull Run Regional Park
2 min. rijden - 4.2 km
Ben Lomond Manor House & Old Rose Garden
3 min. rijden - 2.1 km
Tranquility Day Spa
4 min. rijden - 4.1 km
Lokaal vervoer
Manassas Station - 18 min. rijden
Washington Dulles International Airport (IAD) - 23 min. rijden
Restaurants
Wawa
12 min. wandelen
McDonald's
3 min. wandelen
Sonic Drive-In
7 min. wandelen
Taco Bell
19 min. wandelen
Chipotle Mexican Grill
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas
Hotel vlak bij Jiffy Lube Live
Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een 24-uurs receptie, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een lift
Een automaat
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 113 kamers bieden voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Pillowtopmatrassen en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 32 inch met premium tv-zenders
Koelkasten, microgolfovens en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1988
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Flatscreen-tv van 32 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Microgolfoven
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kun je bij deze accommodatie inchecken als je een geldig militair identiteitsbewijs hebt.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 17 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Red Roof PLUS Washington DC Manassas Hotel
Red Roof PLUS Washington DC Manassas
Red Roof Inn Manassas Hotel Manassas
Manassas Red Roof Inn
Red Roof Inn PLUS Washington DC Manassas Hotel
Red Roof Inn PLUS Washington DC Manassas
Red Roof Inn PLUS+ Washington DC Manassas
Red Roof PLUS+ Washington DC Manassas
Red Roof Inn Washington DC Manassas
Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas Hotel
Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas Manassas
Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas Hotel Manassas
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas van één nacht voor twee volwassenen op 14 mei 2026 min. € 87, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas?
Dit hotel ligt in het centrum van Manassas, op 3 km afstand van Bowl America Bull Run, Ben Lomond Manor House & Old Rose Garden en Tranquility Day Spa. Ook Autobahn Indoor Speedway en Splash Down Water Park liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn PLUS+ Washington DC - Manassas
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
7,6
Locatie
7,8
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 337 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
337
Gastenscore: 8 - Goed. 257 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
257
Gastenscore: 6 - Redelijk. 193 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
193
Gastenscore: 4 - Matig. 93 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
93
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 120 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
120
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Nick
21 mrt 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The exterior of the hotel is embarrassing. The lobby was a mess.
Nick
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Danny
19 mrt 2026
Danny
7 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Chara
Reisde met partner
18 mrt 2026
Basic okd sryle hotle rooms outside.
Beds were okay pillows sucked super flat and 2 pillows on a bed. Their were stains on the comforter. Rooms were clean though.
Chara
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Danny
11 mrt 2026
Danny
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Danny
10 mrt 2026
Danny
7 nachten verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Alberto, Houston
Reisde met partner
8 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No the best experience
Alberto
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Arthur
6 mrt 2026
Arthur
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Danny
28 feb 2026
Danny
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Miguel, Orlando
26 feb 2026
Positief: Netheid
The room was clean, but there is no heating in the room
Miguel
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Alan
19 feb 2026
Alan
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Peter
Zakenreiziger
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was spotless, nice, very warm (literally) and the clerk was the fastest check in I've ever experienced.
Peter
1 nacht verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
derek
Zakenreiziger
25 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The dirtiest place I have ever been to
derek
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Chirlis
9 jan 2026
Chirlis
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Alvin
6 jan 2026
Yes
Alvin
8 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
yonailys
17 dec 2025
yonailys
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Richard Wayne Forbes
15 dec 2025
Richard Wayne Forbes
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Arianny
12 dec 2025
Arianny
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
David
12 dec 2025
Positief: Netheid
Surprised by the new $100 amenities deposit. That's a good one.
David
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Aimara
9 dec 2025
Aimara
1 nacht verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Marnett
25 nov 2025
The room was unkempt. It was a hotel used by out of state workers. All backed their work vehicles in ,so I was on the second floor. All the vehicles smoke came up. It made my room smell of engine fumes. People that work there were spaced out
Marnett
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
yarubi
20 nov 2025
yarubi
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
John
Zakenreiziger, Reisde met partner
19 nov 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Checked in about 8:45 p.m. on a rainy cold night. Upo. Entering the checkin lobby, there was a man smoking a joint right outside the lobby. The man checking me in, lets just say, English was defintley a struggle for him, which made checking in a struggle. Upon parking outside our room and walking up the stairs there were 2 other men that appeared to be smoking pot as well as the air was think with the odor. Entering the room, we were pleasantly surprised to see it was adequately cleaned. However we could not get the remote to work the TV. Perhpas we were high from the pot. :) it was a cold rainy night and outside was pretty sketchy so I did chance a trip to the lobby to inquire about the remote. However it was a peaceful nights sleep.