Kaiserhof TWO by Centro Basic ligt in Hüxtertor/Mühlentor/Gärtnergasse, een wijk in Lübeck. Bezoek culturele hoogtepunten St. Annen-Museum en Museum für Natur und Umwelt. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Travemuende ferryhaven en Naturschutzgebiet Wakenitz. SEA LIFE Timmendorfer Strand en Viermastbark Passat zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lübeck
Brehmerstr. 3, Luebeck, 23564
In de buurt
Raadhuis van Lübeck
18 min. wandelen - 1.6 km
Marienkirche
20 min. wandelen - 1.7 km
Dom van Lübeck
10 min. wandelen - 0.9 km
Lübeck Kerstmarkt
18 min. wandelen - 1.6 km
Naturschutzgebiet Wakenitz
20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Station Lübeck St Jürgen - 7 min. rijden
Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 14 min. rijden
Restaurants
Bei Ulla
14 min. wandelen
Double Coffee
15 min. wandelen
Paulaner Am Dom
13 min. wandelen
Ristorante San Michele
10 min. wandelen
Café Czudaj Lübeck
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Kaiserhof TWO by Centro Basic
Hotel in Hüxtertor/Mühlentor/Gärtnergasse
Kaiserhof TWO by Centro Basic heeft alles wat je nodig hebt.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Beleid
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Kaiserhof TWO by Centro Basic Hotel
Kaiserhof TWO by Centro Basic Luebeck
Kaiserhof TWO by Centro Basic Hotel Luebeck
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Waar staat Kaiserhof TWO by Centro Basic?
Dit hotel ligt in Hüxtertor/Mühlentor/Gärtnergasse, op 15 minuten wandelen van St. Annen-Museum, Dom en Museum für Natur und Umwelt. Ook Oude Arsenaal en Dom van Lübeck liggen op een kwartiertje wandelen. Station Lübeck St Jürgen ligt op 25 minuten wandelen en naar Centraal station Lübeck is het 29 minuten wandelen.