Apartment 'Welle' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi
Appartement 'Welle' in Lübeck Travemünde biedt 60 m² ruimte voor maximaal 3 gasten. Jullie beschikken over 1 slaapkamer met slaapgedeelte dat overloopt in de woonkamer en 1 badkamer. De woning heeft een goed uitgeruste keuken zonder vaatwasser, snel Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, tv en een zonnig balkon met uitzicht op de tuin en balkonmeubilair. Verder zijn er antieke meubels, nieuwe ramen (geplaatst in 2024) en een eigen parkeerplaats. De open indeling zorgt voor een vloeiende overgang tussen slaap- en leefruimte op de verhoogde begane grond.
Deze vakantiewoning beschikt over een gedeelde tuin voor je ochtendontspanning.
De woning ligt dicht bij het strand, er zijn verbindingen met het openbaar vervoer op loopafstand en er is een tennisbaan op 15 minuten lopen.
Er zijn 4 parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein en er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Non sono ammessi animali domestici e non è consentito fumare ed organizzare feste.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
In questa struttura sono attivi dispositivi per il risparmio di acqua e luce.
Deze accommodatie beschikt over een handig self check-in systeem.
Vul na het boeken het Holidu-contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
dit appartement ligt in Travemünde, een wijk in Lübeck. Bezoek Alter Leuchtturm Travemünde en Ostsee Therme in Scharbeutz, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Lübeck Kerstmarkt en Hüxstraße Winkelstraat. Viermastbark Passat en Karls Avonturendorp - Warnsdorf zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Lübeck
Station Lübeck Travemünde Strand - 7 min. wandelen
Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 36 min. rijden
Restaurants
Junge Die Bäckerei
11 min. wandelen
Gosch Sylt Travemünde
8 min. wandelen
Junge Die Bäckerei
8 min. wandelen
Ahoi Steffen Henssler
9 min. rijden
Gelato de Luxe by Giovanni L.
9 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Welle' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Welle' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi?
Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Welle' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 30 okt. 2026 min. € 641, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Welle' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Welle' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Welle' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi?
Dit appartement ligt in Travemünde, op 15 minuten wandelen van Alter Leuchtturm Travemünde en Seebad Museum. Ook Hondstrand en Viermastbark Passat liggen op 2 km afstand. Station Lübeck Travemünde Strand ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Lübeck Travemünde Haven is het 9 minuten wandelen.