Geheel appartement

Wickside apartment by Interhome

Fotogalerie voor Wickside apartment by Interhome

Een moderne badkamer met een douchecabine van glas, een wit toilet, een ingebouwd wastafelmeubel en een spiegel boven de wastafel.
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en televisie. Achtergrond is een keuken.
Een moderne woonkamer met een glazen eettafel, zwarte stoelen, een bank en een groot raam met uitzicht op de stad.
Een hotelkamer met een bed, nachtkastje, lamp en raam met gordijnen.
Een moderne keuken met grijze kastjes, een roestvrijstalen spoelbak en een inbouwoven.

Geheel appartement

79 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Wickside apartment by Interhome

  • Moderne, comfortabel flatgebouw "Wickside apartment". In het centrum van London. In het complex: Internet (WiFi), centrale verwarming, wasmachine, droger. 1 maal per week schoonmaak (incl.). Winkel, restaurant 100 m, bar 200 m, bushalte 100 m, treinstation "hackney wick" 1 km. Attracties in de buurt: Zip World London at ArcelorMittal Orbit 1 km, Queen Elizabeth Olympic Park 500 m, London Eye 8 km, Westminster Abbey 9 km, Buckingham Palace 10 km, London Bridge 7 km. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De huurobjecten kunnen wb. Ligging, grootte en aard van het grondstuk verschillen.
    Appartement 3-kamers 79 m2. Smaakvol ingericht: open woon-/eetkamer met eettafel en Digitale TV. 1 2-pers. kamer met 1 2-pers bed en bad/douche/WC. Uitgang naar het balkon. 1 2-pers. kamer met 1 2-pers bed en bad/douche/WC. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer). Verwarming. Uitzicht op het kanaal. Ter beschikking: wasmachine, droger, haardroger. Extra. Geschikt voor families. Rookvrij huis. TV alleen EN. Rookmelders, brandblusser.

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Energiekosten
    Verwarming
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden

    Niet inbegrepen in de prijs en moet vooraf worden geboekt:
    Extra bed 33.33 EUR Bookable extra per day

    Deposit information:
    Borgsom per creditcard Visa / Mastercard: 500.0 GBP
    #GB1021.400.1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 79 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Londen in het stadscentrum. O2 Arena en Brits museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Tower of Londen en Tower Bridge. London Eye en Sky Garden mag je zeker niet missen. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Londen
Meer appartementen in Londen
Kaart
Hoxton

In de buurt

  • Een grote rode metalen constructie met een rond uitkijkplatform voor een blauwe lucht met wolken.
    Queen Elizabeth Olympic Park
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een park met een fontein, een vijver en een regenboog.
    Victoria Park
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een stadion omringd door moderne gebouwen en autowegen.
    London Stadium
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een grote kerstboom in een winkelcentrum, versierd met verlichting.
    Westfield Stratford City
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Copper Box Arena
    7 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • London Hackney Wick Station - 11 min. wandelen
  • Pudding Hill Lane DLR Station - 17 min. wandelen
  • Londen (LCY-London City) - 19 min. rijden

Restaurants

  • Beer Merchants Tap
    11 min. wandelen
  • The Roasting Shed
    10 min. wandelen
  • Barge East
    5 min. wandelen
  • Howling Hops Tank Bar
    7 min. wandelen
  • The Lord Napier Star
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wickside apartment by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Wickside apartment by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Wickside apartment by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Wickside apartment by Interhome?

Dit appartement ligt in Stratford, op 10 minuten wandelen van Queen Elizabeth Olympic Park en London Stadium. Ook Westfield Stratford City en Victoria Park liggen op 2 km afstand. Pudding Hill Lane DLR Station ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Bow Church is het 24 minuten wandelen.