Fotogalerie voor Goffe Street - Studio





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
1 slaapkamer 2 badkamers Max. aantal: 2 30 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
585040
Over deze buurt
dit appartement ligt in Féronstrée et Hors-Château, een wijk in Luik. Carre d'As Bowling en Bernalmont Golf zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij La Batte en Sint-Lambertusgalerij. Coteaux de la Citadelle en Liege Aquarium-Muséum zijn ook een bezoek waard.

Liège
In de buurt
- Sint-Lambertusplein - 4 min. wandelen - 0.4 km
- Koninklijke Opera van Wallonië - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Montagne de Beuren - 8 min. wandelen - 0.5 km
- Universiteit van Luik - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Kathedraal van Luik - 9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Lou's Bar - 2 min. wandelen
- Le 8 - 1 min. wandelen
- Volga - 1 min. wandelen
- Ange vin - 2 min. wandelen
- Casa Ponton Café - 2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Goffe Street - Studio
Beoordelingen
9,2
Fantastisch
17 externe beoordelingen