deze bed & breakfast ligt in Les Loges. Bezoek culturele hoogtepunten Ferme Normande, Musée Agricole en Le Clos Lupin. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Train Touristique Etretat Pays de Caux en Chapelle NotreDame de la Garde. Jardins d'Étretat en Woody Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Les Loges
Een tuin, een speeltuin en babysitservice beschikbaar vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij LE CLOS D'ETRETAT / MONET room. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Ontbijt (toeslag), een fiets ter plaatse en tuinmeubelen
Lokale maaltijdbezorging en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij LE CLOS D'ETRETAT / MONET room bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Smart-tv's met kabelzenders
Buitenverlichting, recyclage en koelkasten
Gelijkaardige accommodaties
All Suites Appart Hôtel | Le Havre Centre - Les docks
Le Havre
All Suites Appart Hôtel | Le Havre Centre - Les docks
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Dingen om te doen
Fietsen
Speeltuin
Buiten
Barbecue
Strandstoelen
Tuin
Tuinmeubels
Meer
100% hernieuwbare energie
Aparte rookruimtes
Ramen met dubbelglas
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Broodrooster
Eettafel
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Maaltijdbezorging
Microgolfoven
Meer
Airconditioning
Bureaustoel
Recycleren
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en restjes eten en drinken weggooien
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij LE CLOS D'ETRETAT / MONET room?
Ja, bij LE CLOS D'ETRETAT / MONET room zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij LE CLOS D'ETRETAT / MONET room?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij LE CLOS D'ETRETAT / MONET room van één nacht voor twee volwassenen op 14 apr. 2026 min. € 125, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij LE CLOS D'ETRETAT / MONET room inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij LE CLOS D'ETRETAT / MONET room uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat LE CLOS D'ETRETAT / MONET room?
Deze bed & breakfast in Les Loges ligt op 1,3 km van Train Touristique Etretat Pays de Caux en op 2,5 km van Etretat Aventure. Ook Ferme Normande, Musée Agricole en Le Clos Lupin liggen op 10 km afstand.