INNSiDE by Meliá Leipzig bevindt zich in Mitte, een wijk in Leipzig, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek culturele hoogtepunten Bach Museum en Stasi Museum. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Mädler-Passage en Naschmarkt. Ga naar Zentralstadion Leipzig om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Leipzig, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Leipzig
Gottschedstrasse 1, Leipzig, 04109
In de buurt
Thomaskirche
3 min. wandelen - 0.3 km
Universiteit van Leipzig
8 min. wandelen - 0.7 km
Dierentuin van Leipzig
12 min. wandelen - 1.0 km
Marktplatz Leipzig
3 min. wandelen - 0.3 km
Arena Leipzig
12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
S-Bahn Markt - 4 min. wandelen
Centraal Station Leipzig - 14 min. wandelen
Leipzig (LEJ-Leipzig - Halle) - 26 min. rijden
Restaurants
Stargayte | Gay Sauna
4 min. wandelen
Luise
2 min. wandelen
Pilot
1 min. wandelen
Café Bigoti
3 min. wandelen
Brauhaus an der Thomaskirche
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
INNSiDE by Meliá Leipzig
Hotel met een luxe stijl niet ver van Dierentuin van Leipzig
Geniet van een terras, een kunstgalerij ter plaatse en een shoppingcenter ter plaatse bij INNSiDE by Meliá Leipzig. Neem de tijd om te ontspannen in het wellnesscentrum. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Syndeo, serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en bagageopslagruimte
Meertalig personeel, een feestzaal en vergaderruimtes
Hulp bij uitstappen/tickets, fietsenstalling en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 177 kamers hebben volop comfort met luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, naast leuke voordelen zoals airconditioning en gratis minibars.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en haardrogers
Flatscreentelevisies van 40 inch met satellietzenders
Gratis kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens DEHOGA Umweltcheck en Ecostars, programma's die de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: EUR 28 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Bar Cabana
Syndeo
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Designerwinkels
Fietsenopslag
Kunstgalerij
Volledig uitgeruste spa
Winkelcentrum
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Conferentiecentrum (250 vierkante meter)
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Volledig uitgeruste spa
Sauna
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
6 etages
Feestruimte
Gebouwd in 2016
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Avondroomservice
Espressoapparaat
Gratis gevulde minibar
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycleren
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart met overeenkomende foto-identificatie te tonen tijdens het inchecken. Eventuele andere regelingen dienen voor aankomst met de accommodatie te worden overlegd.
Deze accommodatie staat geen naamswijzigingen in boekingen toe. De naam op de boeking dient overeen te komen met de naam van de gast die incheckt en in de accommodatie verblijft; een identiteitsbewijs met foto is vereist.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 22 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 5.35 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 28 per persoon
Betaald parkeren: EUR 30 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 22 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Stay Safe with Meliá (Meliá) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Duitsland. Deze accommodatie is beoordeeld met 4 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 4,5.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij INNSiDE by Meliá Leipzig?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 22 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij INNSiDE by Meliá Leipzig?
Vandaag, 10 mei 2026, kost een verblijf bij INNSiDE by Meliá Leipzig van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 103, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 30 per dag.
Hoe laat kan ik bij INNSiDE by Meliá Leipzig inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij INNSiDE by Meliá Leipzig uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat INNSiDE by Meliá Leipzig?
Dit luxe hotel ligt in Mitte, op 15 minuten wandelen van Thomaskirche en Dierentuin van Leipzig. Schauspiel Leipzig en Bach Museum liggen op enkele stappen afstand. S-Bahn Markt ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Tramhalte Augustusplatz is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over INNSiDE by Meliá Leipzig
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 407 van 668 beoordelingen
10 - Uitstekend
407
Gastenscore: 8 - Goed. 198 van 668 beoordelingen
8 - Goed
198
Gastenscore: 6 - Redelijk. 34 van 668 beoordelingen
6 - Redelijk
34
Gastenscore: 4 - Matig. 23 van 668 beoordelingen
4 - Matig
23
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 668 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Koen
Zakenreiziger
25 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very clean and nice and quiet room. Nice to have a free minibar. The staff was very friendly and helpfull. Also nice rooftop bar by the way!
Koen
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Erick
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtige locatie. Tegenover de Thomas Kerk
Erick
2 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
kevin
11 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dinner was wel te weinig
kevin
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Marco
Reisde met partner
26 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top locatie. Parkeren auto eenvoudig in de nabije openbare parkeergarage 400 metet vanaf hotel. 13 euro van 2 dagen. Centrale lobby en ontbijt ruimte vrij warm kan behaaglijket. Goed ontbijt. Goede kamers. Aanrader voor iedereen die Leipzig wil bezoeken.
Marco
2 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Dirk
Zakenreiziger
27 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dirk
1 nacht verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Ronny, Broechem (België)
16 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtige, ruime en verzorgde kamer! De kluis is een dikke + waard omwille van eenvoudigheid in bediening.
Wel had het personeel bij aankomst even mogen uitleggen hoe de lift werkt (met kamerkaart), want dat was toch even zoeken...
Voor de rest: prima!!
Ronny
4 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Jeroen
28 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stat
Great breakfast; friendly staff; nice location; parking overpriced is only negative point
Jeroen
1 nacht verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
GC
31 dec 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Absolute aanrader, kleine verbeterpuntjes
Fijne kamer, goed ontbijt. Leuke dj bij ontbijt in het weekend. 2 verbeterpunten:
1) gratis wifi is zeer beperkt in bandbreedte, je moet bijbetalen als je hier niet genoeg aan hent en de wifi login procedure (een captive portal login) is niet gebruiksvriendelijk + werkte niet altijd goed
Maximaal 2 apparaten
Parkeergelegenheid is erg duur, 24€ per dag - ter vergelijk kost een parkeergarage verderop 6€ per dag
GC
4 nachten verbleven in december 2017
10/10 – Uitstekend
Hans, Utrecht
23 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel near the center
Very pleasant hotel, free minibar, very friendly staff, perfectly situated for a visit to the old city center, beautiful (new) rooms (very well sound proof!) with spacious trendy shower-in-room, very good breakfast, all in all really 4 stars quality. The bar is open untill late (nice cocktails). In fact only two points of criticism: the beds are comfortable but too short for a large person (especially because the pillows are large as well) and the free standard wifi is too slow to surf on the internet (a faster connection costs extra). We could not see or hear any ventilation in the bathroom. Never the less we were in all very satisfied and would certainly choose this hotel again for a next visit.
Hans
3 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
Herman
19 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pracht kamer
Prachtig hotel, helaas maar één nacht.
Herman
1 nacht verbleven in augustus 2017
4/10 – Matig
Fred
Reisde met partner
30 mrt 2026
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Eigentlich auf den ersten Blick ein schönes Hotel.
Leider aber Ungeziefer (Silberfischchen und andere Käfer) auf Boden und Vorhang. Vorhang hängt herunter. Wir haben uns daher sehr unwohl gefühlt.
Bei Ankunft abends Zimmerkarte erhalten - leider war das Zimmer aber mit anderen Gästen belegt... das darf wirklich nicht passieren.
Frühstück guter Durchschnitt aber nicht mehr (kein Fisch, kein Lachs, kein Speck/Bacon, keine Bratwürste usw...) aber man wird satt und hat eine gute Auswahl. Kaffee sehr gut.
Die Roof-Top-Bar wäre so schön... wenn es nicht eiskalt innen (nur mit Jacke möglich) wäre, da die Außentüre immer geöffnet bleibt. Außenzelte mäßig beheizt . Und um 11 Uhr wird schon "Last Call" gefragt...
Fred
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Stefanie
Zakenreiziger
24 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles einwandfrei. Danke.
Stefanie
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jonina
31 jan 2026
Jonina
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jean-Baptiste
31 jan 2026
Jean-Baptiste
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Lars
31 jan 2026
Lars
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Peter
Zakenreiziger
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Super nice staff, clean room, problems solved immediately
Peter
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Arto
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Frukosten var bra och varierad utbud.
Arto
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Kai Uwe
Reisde met familie
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sehr gut
Kai Uwe
1 nacht verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Bita
Reisde met familie
23 dec 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, voorzieningen
Unfortunately, my stay was disrupted in a very upsetting way. Despite having the “Do Not Disturb” sign clearly displayed, someone from the hotel opened our room door and entered in the morning, waking us up.
When I reported this to the front desk, the receptionist said she did not know why this happened, which is extremely concerning. Guest privacy and safety should be a top priority at any hotel.
This experience left us feeling uncomfortable and disappointed, and it significantly affected our stay. I hope management takes this matter seriously and reviews their procedures to ensure it does not happen to other guests.
Bita
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Christian
Zakenreiziger
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tolles Hotel super gut gelegen, da es fast direkt neben der Fussgängerzone liegt.
Christian
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Claudia
Reisde met partner
16 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben unsere gebuchte Zimmerkategorie nicht bekommen. Kein Auffüllen der Minibar und Kaffeestation.
Claudia
4 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Peter
Zakenreiziger, Reisde met partner
6 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer sind top, war schon das zweite Mal in diesem Hotel. Modern und großzügig, sehr schöne große Dusche. Freundliches Personal, zentrale Lage in der Innenstadt. Frühstück ist gut, aber da ist noch etwas Luft nach oben.
Peter
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jörg
5 dec 2025
Jörg
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
EMMANUEL
Reisde met partner
26 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and modern. The uncarpeted floor meant you can hear all the luggages and housekeeping equipment being pulled and push outside your room, it’s noisy.
EMMANUEL
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Hansjoerg
Zakenreiziger
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Das Zimmer war modern eingerichtet, sauber, bequemes Bett, Getränke in der Minibar gratis, Nespresso Maschine mit 4 Kapseln, Frühstück hatte ausreichend Vielfalt, Personal an der Rezeption sehr nett, Dachterasse tollen Blick, kleiner schöner Saunabereich