Chamba Camp

2.0-sterrenaccommodatie
Hotel in Leh

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

Chamba Camp ligt in Leh. Bezoek Diskit-klooster en Buddha Statue, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Shyok Rivier en Duinen van Hundar. Bekijk onze reisgids voor Leh
Kaart
Diskit, Tsokra, P O Diskit, Nubra Leh, Leh, Jammu and Kashmir

In de buurt

  • Diskit-klooster
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Buddha Statue
    15 min. wandelen - 1.2 km

Restaurants

  • Cho Cafe
    17 min. wandelen
  • The Bonfire Cafe & Restaurant
    15 min. rijden
  • Cho Cafe Restaurants
    17 min. wandelen

Over deze accommodatie

Chamba Camp

Hoogtepunten van de accommodatie
Chamba Camp heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Chamba Camp Hotel Leh
Chamba Camp Hotel
Chamba Camp Leh
TUTC Chamba Camp Thiksey Leh
Chamba Camp Leh
Chamba Camp Hotel
Chamba Camp Hotel Leh

Veelgestelde vragen

Waar staat Chamba Camp?

Dit hotel in Leh ligt op 2 km afstand van Buddha Statue en Diskit-klooster. Ook Shyok Rivier en Duinen van Hundar liggen op 15 km afstand.