Hostels in Le Manoir

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Hostels in Le Manoir

Onze beste keuzes voor hostels in Le Manoir

Auberge de Jeunesse HI Rouen

9.2 van 10, Fantastisch, (14)
'Formidable '
De prijs is € 37
inclusief belastingen en toeslagen
28 aug - 29 aug
Auberge de Jeunesse HI Rouen
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Le Manoir

Ontdek meer over Le Manoir

Ontdek meer over Le Manoir

Informatie over Hostels in Le Manoir

Aantal beoordelingen
14
Accommodatie
1.066
Laagste prijs
€ 37
Hoogste prijs
€ 37

Veelgestelde vragen

Wat zijn de beste hostels in Le Manoir?
Deze geweldige accommodaties in de nabije omgeving, die positieve beoordelingen krijgen van onze gasten, hebben budgetvriendelijke prijzen waar je misschien wel blij van wordt: Mercure Rouen Centre Cathedrale - op 16,3 km afstand van het hart van Le Manoir. Doordat deze accommodatie op 10 minuten lopen van Station Jean Jaures en Station François Truffaut ligt, zit je dicht bij het openbaar vervoer. De voorzieningen bij dit hotel bestaan bijvoorbeeld uit gratis wifi, een bar en een 24-uurs receptie.
Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in Le Manoir?
Wanneer je eropuit wilt trekken en op verkenning wilt gaan, is goed weer altijd beter. Daarom volgen hier wat statistieken over de seizoenen: De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Le Manoir is 767 mm.
Wat is er zoal te zien en te doen in Le Manoir?
Verken de natuur op plekken als Seine, Jardin des Plantes en Square Verdrel. Culturele trekpleisters zijn onder andere Zénith de Rouen, Museum voor Schone Kunsten en Historial Jeanne d'Arc. Locals winkelen graag bij Saint Sever en Rue Eau de Robec.
Wat is de beste manier om naar Le Manoir te reizen en me in de omgeving te verplaatsen tijdens mijn verblijf in een jeugdherberg?
Houd deze informatie over de vervoersopties in Le Manoir bij de hand en haal het beste uit je verblijf. Je kunt vluchten zoeken naar het meest nabijgelegen vliegveld, Rouen (URO-Rouen - Seine Valley), op 8,6 km afstand van het centrum van de stad.