Apartamentos Vida Mar de Laxe ligt vlak bij het strand in Laxe. Bezoek Dolmen de Donbate en Casa Natal de Eduardo Pondal, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Traba en Strand van Laxe. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Laxe
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een restaurant over een bar/lounge en een koffiebar/café. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Parking, een 24-uurs receptie en een spelletjesruimte zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een flatscreentelevisie.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Apartamentos Vida Mar de Laxe heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Bakplaat
Broodrooster
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Mixer
Oven
Eetopties
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 15 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geen huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Vismogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
3 units
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100.0 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 15 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartamentos Vida Mar Laxe Apartment
Apartamentos Vida Mar Apartment
Apartamentos Vida Mar Laxe
Apartamentos Vida Mar
Apartamentos Vida Laxe Laxe
Apartamentos Vida Mar de Laxe Laxe
Apartamentos Vida Mar de Laxe Aparthotel
Apartamentos Vida Mar de Laxe Aparthotel Laxe
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartamentos Vida Mar de Laxe?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per dag.
Hoe laat kan ik bij Apartamentos Vida Mar de Laxe inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Apartamentos Vida Mar de Laxe uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartamentos Vida Mar de Laxe?
Dit aparthotel ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Strand van Laxe en Praia dos Cristais. Ook Strand van Soesto en Praia de Armado liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartamentos Vida Mar de Laxe
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
9,6
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 17 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 17 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 17 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 17 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 17 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Trond
10 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Trond
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Gonzalo
Reisde met familie
19 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Gran Apart hotel en un sitio precisoso
Gran apart-hotel, es super cómodo y todo de gran calidad. Nosotros pedimos uno de tres habitaciones, una de ellas, el salón y la cocina con vistas al Mar. Un a pasada.
La habitación con vistas al Mar da a la calle y puede ser un pelín ruidosa a ciertas horas
También recomiendo el restaurante, muy bueno!
El personal es super amable, destacando la gente de la tarde que ha sido super amable
Gonzalo
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
S.
3 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gut und modern ausgestattes Apartment in Strandnähe
S.
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Michelle
Reisde met een groep
25 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Large, clean apartment. Very large! And quiet too. All conveniences. Great view. Good eating places nearby. Beautiful prtected beach
Michelle
3 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Fernando
Reisde met partner
15 sep 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Estancia muy placentera en apartamento amplio y cómodo. Personal muy servicial.
Fernando
4 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Antonio
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
30 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El apartamento en perfecto estado, tiene de todo para pasar varios días. Hemos estado muy contentos.
Antonio
1 nacht verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
brigitte maria
Reisde met partner
26 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Am besten hat es mir gefallen, das man zum Strand und einkaufen zu Fuß gehen konnten. Das Restaurant ist spitze sogar eine deutsche Speicherkarte
brigitte maria
7 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Jose
Reisde met familie
16 aug 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
No me gusto qje no hubiese cuchillos grandes y me encanto la amplitud y que todo estaba para estrenar.
Jose
6 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Laura
Reisde met familie
27 jul 2022
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our stay at this hotel- it was beautiful, spacious with great amenities and a perfect location. I highly recommend it.
Laura
7 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Estíbaliz
Reisde met familie
12 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Estíbaliz
1 nacht verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
Pablo
Reisde met familie
8 aug 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Pablo
2 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
16 jul 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nos ha encantado, los aparatamentos estan muy limpios y tienen de todo, repetiremos
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Sakari
15 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sakari
2 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
María José
29 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel muy cómodo, limpio y bien situado. Decoración actual. Adecuado para familias.
María José
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
7 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
11 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely with easy beach access
Lovely modern hotel walking distance to the beach
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
30 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer