Particuliere eigenaar

2025 F-1 Week in Elite Westgate resort, 2 Bed President Suite, in Las Vegas

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Parking beschikbaar

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 9 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Veelgestelde vragen

Beschikt 2025 F-1 Week in Elite Westgate resort, 2 Bed President Suite, in Las Vegas over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij 2025 F-1 Week in Elite Westgate resort, 2 Bed President Suite, in Las Vegas?

Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2025 F-1 Week in Elite Westgate resort, 2 Bed President Suite, in Las Vegas inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2025 F-1 Week in Elite Westgate resort, 2 Bed President Suite, in Las Vegas uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat 2025 F-1 Week in Elite Westgate resort, 2 Bed President Suite, in Las Vegas?

Dit hotel in Las Vegas ligt op 15 minuten wandelen van Conferentiecentrum en Casino bij Circus Circus. Ook Stratosphere Tower en Las Vegas Festival Grounds liggen op 2 km afstand. Las Vegas Convention Center Monorail Station ligt op 11 minuten wandelen en naar Monorailstation SAHARA Las Vegas is het 11 minuten wandelen.