Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
"KERY-OASIS" 2bdr with pool close to the Beach
Dit rookvrije appartement beschikt naast een wasserij over een tuin. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De keuken is voorzien van een microgolfoven. Andere voorzieningen zijn een wasmachine en 2 badkamers.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een microgolfoven.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. In dit appartement in Las Terrenas is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen).
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Iglesia, een wijk in Las Terrenas. Bezoek culturele hoogtepunten Haitian Caraibes Art Gallery en Tainopark. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Beach Garden Plaza en Winkelcentrum Plaza Rosada. Cayos Las Ballenas en Walvismuseum van Samana zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Las Terrenas
Samana (AZS-El Catey International Airport) - 39 min. rijden
Restaurants
Boulangerie Francaise
10 min. wandelen
Casa Azul Pizzería Grill
11 min. wandelen
Pizza Cocco
7 min. wandelen
O grill
5 min. wandelen
Etno Beach Club
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt "KERY-OASIS" 2bdr with pool close to the Beach over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij "KERY-OASIS" 2bdr with pool close to the Beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij "KERY-OASIS" 2bdr with pool close to the Beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij "KERY-OASIS" 2bdr with pool close to the Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat "KERY-OASIS" 2bdr with pool close to the Beach?
Dit appartement ligt in La Iglesia, op 10 minuten wandelen van Strand van La Iglesia, Playa Punta Popy en Haitian Caraibes Art Gallery. Ook Beach Garden Plaza en Playa Ballenas liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over "KERY-OASIS" 2bdr with pool close to the Beach