Gehele woning
Villa Vanguard [RLUZ28]
Fotogalerie voor Villa Vanguard [RLUZ28]





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers6 badkamersMax. aantal: 8285 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

The Editory Residence Lagos
The Editory Residence Lagos
- Zwembad
- Keuken
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 108
inclusief belastingen en toeslagen
3 mrt - 4 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 134861/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
486515
Over deze buurt

Luz
In de buurt
Praia da Luz16 min. wandelen - 1.4 km
Praia da Luz18 min. wandelen - 1.6 km
Lagos Marina12 min. rijden - 8.1 km
Strand Dona Ana13 min. rijden - 9.2 km
Praia do Camilo14 min. rijden - 9.9 km
Lokaal vervoer
- Station Lagos - 17 min. rijden
- Portimao (PRM) - 28 min. rijden
Restaurants
- Latitude Wine & Tapas18 min. wandelen
- Fortaleza Da Luz13 min. wandelen
- Restaurante Atlantico14 min. wandelen
- Endless Summer17 min. wandelen
- A Concha18 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Vanguard [RLUZ28]
Beoordelingen
10








