Gehele woning

Villa Golden Bay

3.0-sterrenaccommodatie
Villa met gratis parkeerplaatsen in Lagoa

Fotogalerie voor Villa Golden Bay

Een microgolfoven, een vaatwasser, een koffiezetapparaat/waterkoker
Woonkamer
Terrein van de accommodatie
Zwembad
Dineren op de kamer

Gehele woning

5 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 12270 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Keuken
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Golden Bay

Villa met gratis parkeerplaatsen in Lagoa
Deze rookvrije villa beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. De villa's beschikken naast een privézwembad over een keuken en 4 badkamers. Microgolfovens, een koffiezetapparaat/waterkoker en een vaatwasser zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in Villa Golden Bay is voorzien van een privézwembad. Alle kamers in deze villa met 3 sterren hebben keukens met een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek, een vaatwasser en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Extra bed: EUR 10,72 per nacht

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Douche

Buiten

  • Terras

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 10.72 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 3.0 per nacht.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
  • Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 850 te betalen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 3.0 per nacht
  • Toeslag voor extra bed: EUR 10.72 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa Golden Bay Villa
Villa Golden Bay Lagoa
Villa Golden Bay Villa Lagoa

Over deze buurt

Kaart
M1154, Vivenda São Domingos, Villa São, Domingos, Lagoa, Faro District, 8400-403

In de buurt

  • Percurso dos Sete Vales Suspensos - 5 min. rijden - 3.4 km
  • Benagil Beach - 7 min. rijden - 4.1 km
  • Praia da Marinha - 7 min. rijden - 3.4 km
  • Carvalho Beach - 8 min. rijden - 4.4 km
  • Praia da Senhora da Rocha - 9 min. rijden - 4.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Silves - 15 min. rijden
  • Portimao (PRM) - 19 min. rijden

Restaurants

  • ‪Rústico - ‬3 min. rijden
  • ‪Restaurant O Litoral - ‬4 min. rijden
  • ‪Rocha Brava Coffee Shop & Bar - ‬7 min. rijden
  • ‪Rocha Mar - ‬7 min. rijden
  • ‪O Pescador - ‬4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Golden Bay?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Golden Bay inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Golden Bay uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Golden Bay?

Deze villa in Lagoa ligt en op 5 km afstand van Praia da Marinha, Percurso dos Sete Vales Suspensos en Benagil Beach. Ook Praia de Albandeira en Algar de Benagil liggen op 5 km afstand.