Gehele woning·Particuliere eigenaar

Laboscottaes

Fotogalerie voor Laboscottaes

Exterieur
Woonruimte
Exterieur
Terrein van de accommodatie
Divers

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 20

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 101
inclusief belastingen en toeslagen
6 jul - 7 jul

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Laboscottaes

"Get away from the hustle and bustle of city life and experience the tranquility of our charming cottage. Surrounded by nature, it's the perfect vacation spot for friends and family. Book now and create unforgettable memories!"

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: wifi

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
5 in totaal (tot 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 99 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.

Over deze buurt

Kaart
Surami, Shida Kartli

In de buurt

  • Nationaal Park Bordzjomi-Charagaoeli - 19 min. rijden - 12.9 km
  • Borjomi Cottage Tsemi - 39 min. rijden - 33.0 km
  • Nationaal Park Bordzjomi-Charagaoeli - 41 min. rijden - 35.4 km
  • Gogia-fort - 43 min. rijden - 36.0 km
  • Romanov Paleis - 45 min. rijden - 38.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Bakuriani - 69 min. rijden

Restaurants

  • ‪Трактир Дукани - ‬6 min. rijden
  • ‪Canteen Napertskali - ‬4 min. rijden
  • ‪Nikola - ‬7 min. rijden
  • ‪Restaurant Kevri - ‬16 min. rijden
  • ‪სერგოს ნაზუქი - ‬4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Laboscottaes?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 5 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Laboscottaes inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Laboscottaes uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Laboscottaes?

Deze cottage in Chasjoeri ligt op 14,1 km van Nationaal Park Bordzjomi-Charagaoeli en op 40 km afstand van Borjomi Cottage Tsemi en Museum voor Plaatselijke Folklore van Bordzjomi. Ook Park van Merab Kostava en Gogia-fort liggen op 40 km afstand.

Beoordelingen over Laboscottaes

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.